reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych przyszłych bobasków :)

Przekonalam meza, zeby zrezygnowal z imienia Mateusz :D i teraz zaproponowal Tymon/Tymoteusz :D mi sie podoba Tymuś [emoji7] a co wy sadzicie?

 
reklama
Bardzo ładne! I jedno i drugie. Tez Tymon "chodził mi po głowie" ale ostatecznie będzie Aleksander. Mówimy na niego Oluś :biggrin2:
 
No myslalam jeszcze nad Wojtkiem, ale siostra juz zabukowala [emoji14] Tymon sie tesciowej nie podoba.. juz meza przez telefon ochrzanila, ze ma cos innego wymyslec.. jakby to jej dziecko bylo..

 
Tymon i Tymoteusz ostatnio zbyt popularne. Ja fanka tych mniej popularnych imion, Mateuszek bardziej mi się podoba. Ale to tylko moje zdanie, wy wybierzecie to co wam się naj podoba
 
U mnie w brzuchu rośnie Tymon :) W rankingach popularnych imion jest dopiero na kilkunastym miejscu, więc nie wiem czy takie dość popularne. Pracuję w szkole i przedszkolu i nie znam żadnego Tymka, choć na forum trochę ich tu jest :)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez ładnie :)
U mnie chociaz imie wybrane, wyprawke kompletuje itp. To mam dziwne przeczucie, ze tam siedzi dziewczynka.. jeszcze na fb dzisiaj dziewczyna napisala, ze z usg do 29 tyg wychodzil jej syn, nawet widziala siusiaka.. poszla na genetyczne i powiedzieli, ze to dziewczynka.. ja juz mam straszny metlik w glowie [emoji23]

 
reklama
Ja nie mam metliku, jestem pewna ze mam w brzuchu chłopca:yes:
Fakt, ze wczesniej czułam tak jak Ty
Ale siusiak dyndal aż milo na USG :p
Piec razy widziałam i dwóch lekarzy mi potwierdziło
Także czekam na Niego
 
Do góry