reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych przyszłych pociech

Mewa- Moja starsza córeczka ma na imię Weronika, ale wszyscy wołają na nią Nikusia albo Niśka :tak: Kocham to imię kojarzy mi się tylko dobrze.
U nas są dwa typy już od dawien dawna więc dla dziewczynki Łucja, a dla chłopca Dominik :happy:
 
reklama
No nie właśnie...wołaliśmy na nią Nika bo końcówka od wer-nika. Potem wiadomo Nikusia tak zdrobniale fajnie :happy:
 
to na mnie mówią jeszcze inaczej - Wika/Wiki ;-)

słyszałyście o tym, że będzie można (czy może już można? nie wiem) nadawać dzieciom w USC zdrobniale imiona? tak jak jest np. Jan, to można dać Jaś i tak będzie wpisane w akcie.
 
Mi mylą Celinę z Cecylią:szok: Moja mama opowiada jak poszła ze mna do lekarza pierwszy raz i w okienku pani pyta:
- imie dziecka?
- Jadwiga
- nie pani dziecka:szok:
mama się musiała tłumaczyć
 
Imie dla chłopca Olivier, Miłosz, Nataniel

Imie dla dziewczynki Marika,Bianka,Natasza,Kaja


Wiec rozstrzygnie sie jakie imie wybierzemy,kiedy poznamy plec,ale ktores z tych:-)
 
reklama
są dzieci z bardzo nowoczesnymi imionami, a są dzieci ze starodawnymi. po sąsiedzku mieszka rodzina z dziewczynką w wieku szkolnym i jak ją zagadywałam, to mi mówiła, że w ławce siedzi Jessica ze Stanisławą ;-)
 
Do góry