reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych przyszłych pociech

Ewula_m widzę, że masz już Adasia - mój brat to Adam, a ja jestem Paulina :D

My nie mamy kompletnie typów, jedyne imię jakie nam się podoba to Piotr, ale tak na imię ma mój ojciec, a nie chce takiego samego imienia dla dziecka :( Dobrze że jest jeszcze trochę czasu....
 
Ostatnia edycja:
reklama
martuszka :) ja jestem Basia a gdybym była chłopcem miałam mieć na imię Wiktor. moje imię mi się nie podoba (wybrała siostra 3 letnia!) ale Wiktor bardzo, tak chcieliśmy dac na imię synkowi gdyby okazał się chłopak (w 1 ciaży tez) ale szwagierka nas uprzedziła teraz
 
Jak dziewczynka to u nas Maja Kornelia (ja chce Majke maz Kornelię i beda dwa)
A dla chłopca to chiałabym Filip ale mezowi sie nie podoba... zupełnie nie wiem na co sie zdecydowac..
Franek tez fajnie brzmi...Moze gdzies jeszcze cos mi sie spodoba :-)
 
Dla dziewczynki partner marzy o imieniu Julka, ale ja nie jestem przekonana, tyle tych Julek teraz jest, a i z nazwiskiem nie bardzo mi "gra". Myślałam o Jagodzie :) a dla chłopaka Damian/Daniel. Moim ulubionym jest Błażej, ale partner powiedział "absolutnie nie", więc odpada ;)
 
My z mężem już powoli doszliśmy do porozumienia w sprawie imion wchodzi w grę:
dla chłopca: Olaf lub Edwin, a dla dziewczynki Olga lub Małgosia :) z przewaga na te pierwsze Olaf, Olga :) ciekawe co będzie
 
reklama
A u nas będzie Leoś :-) jestem zakochana w tym imieniu od baaardzo dawno. Nie znam też nikogo o tym imieniu i nie mam z nim żadnych skojarzeń, ma "czystą" kartę. Mam nadzieję, że pierwsze doniesienia, że to synek się sprawdzą i nie będziemy musieli kombinować z imionami dla dziewczynek, bo tych podoba mi się bardzo mało... W pierwszym etapie rozmyślań w grę wchodziły Jagódka, Ola, Anastazja. Ale trzymam kciuki za chłopaka- wymarzonego Leosia :-)
 
Do góry