reklama

Imiona Naszych Wrześniowych Maluszków :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2014' rozpoczęty przez wesolutka85, 3 Styczeń 2014.

1. wesolutka85

wesolutka85 Mamusia Gwiazdki i Sasanki

nasze typy na dzień dzisiejszy:
    dla chłopca: Szymon (1005)
    dla dziewczynki Zuzanna (50%)

2. soniafka

soniafka Fanka BB :)

U mnie dla chłopca zaklepane już od poprzedniej ciąży Aleksander
    A co dziewczynki wahamy się pomiędzy Viktorią a Sarą

3. reklama
  4. candy6

candy6 podwójne szczęście :**

dla dziewczynki Aniela ,
    chłopiec Borys

..jak narazie :-D

5. dominikak86

dominikak86 Aktywna w BB

My mamy dla chłopca David a dla dziewczynki Nadia:-)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

6. elleni

elleni Fanka BB :)

u nas to jedna wielka niewiadoma
    Wcześniej bardzo podobał mi się Natan , a teraz doszedł do tego jeszcze Kacper :rofl2:
    Dla dziewczynki masa mi się podoba. Jak usiądę z kalendarzem to z 10 typów na pewno nazbiera się :rofl2:
    Kiedyś obstawałam przy Amelii i tylko Amelii i pewnie żeby mój Szymon urodził się dziewczynką to byłaby Amelia ale teraz podoba mi się Ada (Adrianna). Mąż jeszcze nie słyszał moich typów więc wszystko może się zmienić :-p

7. nimfii

nimfii nadzieja umiera ostatnia

Dla naszych chłopakow wybieralismy imiona dopiero na porodówce. Wcześniej nawet nie mieliśmy typów. Wiec i tym razem czekamy do końca.

8. anncka

anncka Fanka BB :)

My dla chłopca na 100% Maciej - od dziecka chciałam mieć synka Maciusia :)
    A dla dziewczynki jak na razie pomysłów brak - mi podoba się Zuzanna, ale to tylko taki luzny pomysł.

9. MinieMe

MinieMe Fanka BB :)

Po wczorajszych rozmowach ustalilsmy imie dla chlopczyka- David albo Nathaniel :) imion dla dziewczynek, ktore nam odpowiadaja jest tyle, ze ciezko sie zdecydowac nawet na kilka :p

10. reklama
  11. agatka_natalia

agatka_natalia Fanka BB :)

chłopiec nie wiem, może Stefan lub Witold ewentualnie Waldemar. Dziewczynka Patrycja na 90% ale wchodzi jeszcze w grę Kasjana lub Nikandra.

12. maddlena

maddlena Fanka BB :)

A ja chłopca chyba bym chciała Franusia. Mąż chciał dla pierwszego dziecka, ale wtedy mi się nie podobało, ale teraz podoba mi się, nawet bardzo... albo Leoś.
    A dla dziewczynki Zosia, Lilianna lub Amelka.

Poleć forum