reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona Naszych Wrześniowych Maluszków :)

reklama
U mnie dla chłopca zaklepane już od poprzedniej ciąży Aleksander
A co dziewczynki wahamy się pomiędzy Viktorią a Sarą
 
u nas to jedna wielka niewiadoma
Wcześniej bardzo podobał mi się Natan , a teraz doszedł do tego jeszcze Kacper :rofl2:
Dla dziewczynki masa mi się podoba. Jak usiądę z kalendarzem to z 10 typów na pewno nazbiera się :rofl2:
Kiedyś obstawałam przy Amelii i tylko Amelii i pewnie żeby mój Szymon urodził się dziewczynką to byłaby Amelia ale teraz podoba mi się Ada (Adrianna). Mąż jeszcze nie słyszał moich typów więc wszystko może się zmienić :-p
 
Dla naszych chłopakow wybieralismy imiona dopiero na porodówce. Wcześniej nawet nie mieliśmy typów. Wiec i tym razem czekamy do końca.
 
My dla chłopca na 100% Maciej - od dziecka chciałam mieć synka Maciusia :)
A dla dziewczynki jak na razie pomysłów brak - mi podoba się Zuzanna, ale to tylko taki luzny pomysł.
 
Po wczorajszych rozmowach ustalilsmy imie dla chlopczyka- David albo Nathaniel :) imion dla dziewczynek, ktore nam odpowiadaja jest tyle, ze ciezko sie zdecydowac nawet na kilka :p
 
reklama
A ja chłopca chyba bym chciała Franusia. Mąż chciał dla pierwszego dziecka, ale wtedy mi się nie podobało, ale teraz podoba mi się, nawet bardzo... albo Leoś.
A dla dziewczynki Zosia, Lilianna lub Amelka.
 
Do góry