reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona Naszych Wrześniowych Maluszków :)

Ostateczne imię dla naszej kruszynki to Basia. Tak po 7 miesiącach namysłu zadecydowaliśmy wraz z mężem. Tylko jest jedno ale. Tak miała na imię siostra męża która zmarła w wieku 5 miesięcy.Ale rodzina niema nic przeciwko żeby i nasza córka nosiła takie imię. a wy co o tym sądzicie
 
reklama
Ja bym sie chyba bała trochę ale ja jestem przesadna ;P

Moja teściowka znowu przy ostatniej rozmowie rzucala swoje propozycje mimo ze mówimy jej ze chyba bedzie Nikos jak przy poprzedniej ciazy mieliśmy go miec to bedziemy a oba swoje ...
 
Ja też bym nie dała tak na imię, żeby komuś przykrości nie robić i żeby się nie kojarzyło. .. albo nie daj Bóg ktoś w wadzym dziecku nie widział tamtego. Ale to tylko moje zdanie :-) Wydawało mi się, że jakieś inne imię mieliście wybrane.. może pierwsza myśl najlepsza.
 
Marina, mnie sie basia bardzo podoba! I jesli rodzina nie ma nic przeciwko temu, to czemu nie, skoro to pewnie zamierzchle czasy?

joani, coz za godzina na pisanie postow :D:D:D
 
Doda wiem ze masz Nikodema ;) cały czas zwracałam uwage na to co pisałas :)
Samo znaczenie imienia tez o tym świadczy , a nasz nawet jakby miał inaczej na imię to bedzie uparty po tatusiu i mamusi ;)
 
reklama
Do góry