reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona Naszych Wrześniowych Maluszków :)

reklama
Kusiak z Hanek słyszałam całkiem przyzwoite babki wyrastają :-D

Więc nie pozostaje mi nic jak pogratulować wyboru imienia ;-):-)

Maddlena Franio, śliczne imię.

U nas będzie Elena i jeżeli drugie dzieciątko okaże się dziurawcem to Aleksandra. Mąż zadowolony mi też pasuje wiec jest ok ;-)
 
Wy tu widzę boje toczycie :-) u nas od poczatku był Franek i Hania. Mi Franek średnio się podoba, ale mąż zachwycony. I jak tylko si,e dowiedział o płci to mi tu "frankuje" do brzucha :-)
Skończcie drogie już z Frankami, za dużo zdecydowanie :-D
Maddlena a ty nie chciałaś Leosia?Tak jakoś mi się zapamiętało...
 
Ostatnia edycja:
Nie chce Was martwić ale mi sie Franio tez podoba... Bo prawda jest to ze ostatnio miał byc Nikos i teraz nic innego nam sie nie podoba..
Sonia Ty chyba chcesz dać wcześniej wymyślone imię z tego co pamietam, nie boicie sie ze bedzie Wam za każdym razem sie przypominała ta przykra chwila ... My obydwoje trochę mamy obawy...


Wysłane z mojego iPhone przez Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :) dla chłopca chcielibyśmy Cezary ( chociaż tatuś coś marudzi jeszcze o Florianie) a dla dziewczynki jeszcze nie wymyśliliśmy, w grę wchodzą takie imiona jak Karina, Dominika, jak się dowiemy kto w brzuchu mieszka to juz konkretnie zabierzemy się za imiona :)
 
Ja się wczoraj dowiedziałam że lokatorem brzuszka jest dziewczynka. I odrazu w drodze do domu z usg zdecydowaliśmy z mężem że będzie Wiktoria, A miał być Kubuś :-)
 
reklama
Alicjaaa85 Florian - fajnie :D ale mojemu się nie podoba... zresztą jak wszystkie....

U nas na szczęście wychodzi dziewczynka, która jeszcze przed poczęciem była Kornelią ;P ale jak okaże się, że będzie chłopak to ja nie wiem...będzie wojna w domu :p bo mój S wymyślił sobie, że będzie SJ czy Seweryn Junior...no proszę Was jak można tak nazwać dziecko w pl :p i uparła się ta krowa moja i nie idzie z nim normalnie porozmawiać :p wszystkie moje pomysły mu się nie podobają a sam nie jest w stanie nic wymyślić SJ i koniec xD
 
Do góry