reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona Naszych Wrześniowych Maluszków :)

chciałabym być tak zdecydowana jak Wy . ja nie mam kompletnie pojęcia jak nazwę dzidzie, żadne imię mi się jakoś szczególnie nie podoba. z pierwszym też miałam problem, ale w końcu ułożyłam imię z kombinacji naszych imion i wyszedł Mikołaj. Może doradzicie co pasuje dla rodzeństwa ? :) jedyne co, to ''lubię'' imiona hm.. 'zwykłe' , czyli bez żadnych nowości w stylu Olivier, Leoś , czy Wanessa.. o dziewczynce myślałam Anna.. ale nie jestem do końca przekonana. o chłopcu nie myślałam wcale , bo jakoś intuicja mi mówi, że będzie dziewczynka ... o przypomniało mi się, że podobała mi się kiedyś Julia , ale ze względu na częstotliwość nadawania tego imienia oraz jedną Julkę w rodzinie to raczej odpada.. :)
 
reklama
My dla chlopczyka Kacper ale jak bedzie droga dziewczynka to jak narazie moze Lena lub Zuzia :-) chyba ze M znowu sie przysni jakies imie bo z Natalia wlasnie tak bylo :-D
 
Nie zastanawiałam się nad imionami, ale kiedyś myślałam, że może Bartosz (ale źle mi się kojarzy - z moim byłym :no:), a teraz tak dumam, że może Pawełek :tak:
Dla dziewczynki - podoba mi się Ania, ale dużo tych Anek w otoczeniu i dalej nie wiem... może Wiktoria ;-)
 
Ja nie zastanawiałam się nad dziewczynką, bo jakoś od początku myślę o chłopczyku (chociaż zawsze chciałam mieć pierwszą dziewczynkę ;))
 
reklama
Tez obimieniu dla dziewczynki za bardzo nie mysle, ale jesli bedzie to Antosia albo Hania, dla chlopca to Stas albo Sylwek :)
 
Do góry