reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona Naszych Wrześniowych Maluszków :)

Synek bedzie Szymon, po moim bracie.
A jesli corka to?? podoba mi sie Laura, Blanka, Malwina, Luiza, Hanna i wiele innych. Zanim urodze to 1000 razy mi sie zmieni..

poprzednich dwoch ciązach od razu wiedzialam jak nazwe i nikt mnie do zmiany nie przekonał.
 
reklama
Dla dziewczynki będzie Adrianna, ale z chłopcem mam problem :-) Myślałam o Julianie, ew. Juliuszu... nie wiem sama, a intuicja podpowiada mi, że to właśnie będzie chłopak ;)

Dziewczyny, a tak poza tym to chciałabym sobie ustawić taki suwaczek z informacją w którym jestem tygodniu. Ostatni okres mialam 24.12, wiec wedlug moich obliczen to 6 tydzien, a na suwaczku babyboom wychodzi 5. Czy ja cos zle licze, czy oni maja zle wyliczenia? :-(
 
Zawsze dajemy podwójne imiona i jakoś tak wyszło, że lecimy po alfabecie ;) Mamy Roksanę Julię i Samantę Emilię wieć teraz będzie jeśli dziewczynka to Tamara na drugie Amelia albo Wiktoria, a jeśli chłopak to Tymoteusz na drugie Jacek lub Mariusz
 
Hej,
Kestina - ja również ostatnią miesiączkę miałam 24.12.2013r. także ciekawe jak urodzimy :)
U nas dla chłopca na razie wygrywają imiona - Cezary lub Florian, chociaż Krzyś jest tez słodkie,
dla dziewczynki - Karina, Karolina, Lidia. Wszystko się jeszcze zmieni jak w kalejdoskopie - tego akurat jestem pewna :)
 
reklama
Ja od dawna chciałam Maję, ale jak teraz jest tak często nadawane to chyba zmienię zdanie, bo nie chcę żeby moja córka była jedną z kilku Majeczek w klasie :) (pod warunkiem, że to będzie dziewczynka)
A dla chłopca kiedyś myśleliśmy Gabriel, teraz zastanawiamy się nad Julianem :)
 
Do góry