reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Wyczekiwanych :-)

reklama
widze ze ilosc Lenek bedzie wzrastac a nasza miala byc jedyna Lenka :-D
mielismy nawet problem z ochrzczeniem bo nie ma takies swietej to moja babcie (88 lat) powiedziala ze "to nic nie szkodzi nasza bedzie swieta) ksiadz nas prawie wywalil :szok: ale chrzciny sie odbyly :tak:


teraz obstwiamy chlopca - Emil i koniec, maz sie uparl
a coreczke Lidke ale to jeszcze nie na bank
 
Jak będize chłopak (innej opcji mój mąż nie bierze pod uwagę) ;-) to będzie Konrad ale dla dziewczynki jeszcze nie myślelismy
grunt żeby było zdrowe:tak:
 
Ja najchetniej synka bym chciała, ale co bedzie to bedzie:tak:Jesli synek to Jacek, a jesli córeczka to Zosia.

pozdrawiam wszystkie marcóweczki:-)
 
Witam wszystkie przyszle mamy.
Ja juz pisalam imiona ale w mojej rodzinie nikt sie ze mna nie zgadza wiec mamy problem :no:ale z mezem mamy ubaw bo moja Werusia wymyslila imie dla dziewczynki tylko sie nie smiejcie a to imie to ZAGORA nie wiem skad takie wymyslila:tak:ale nigdy w zyciu tak nie nazwe Wero pewnie bedzie tak mowic do niej (jak to bedzie dziewczyna oczywiscie)juz nam to zapowiedziala.

url=http://www.abcslubu.pl]
08_31_2007_28_6_2003_42.png
[/url]
 
Dla chłopczyka podoba mi się Bartłomiej, Dominik, Patryk, niestety mojemu mężowi nie bardzo :dry:
ale jeszcze zobaczymy ;-):-p:cool2:
 
reklama
Ja się też coraz bardziej ku Jasiowi skłaniam.. jak już pisałam - w pierwszej ciąży też myślelismy o Jasiu, ale mój dziadek tak ma, a jakoś nie chciałam dać po nim.. ale jak teraz widzę te Jaśki przewijające się przez forum to bardzo fajnie mi się to imię kojarzy:-):-):-)

A zatem stan na dzień dzisiejszy to: Jan ....??? lub Maria Helena (choć Zosia też mi się po głowie pęta)
 
Do góry