reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Wyczekiwanych :-)

Witam,

tak podczytuję Was i widzę skaba1, że też Ci się podobne imiona podobają dla Kruszynki. My dla swojej Dziewczynki, po burzliwych pertraktacjach, zdecydowaliśmy się na Marię Berenikę. Mam nadzieję, że jej się spodoba.

Pozdrawiam wszystkie Mamusie-marcóweczki,
Isia (z terminem narazie na 28 lutego)
 
reklama
Tak sobie Was podczytuje i musze stwierdzic ze ladne imiona wybieracie dla waszych pociech...
maja coreczka nazywa sie HANIFE HALINKA (nie Hlina tylko Halinka tak jest zarejstrowana)

przy okazji zapraszam na jej bloga
www.hanife.blog.onet.pl
 
ze wzgledu na to ze jestesmy roznych narodowoscino i mieszkam za granica a nie chce dac pierwszego polskiego imienia (uparlam sie na drugie imie)zeby dzieci w szkole nie mialy pozniej problemow z wymowa :)
to chlopczyk bedzie Zachary Jan, a dziewczynka Alicia Maria
 
My w końcu wybraliśmy dla dziewczynki: Blanka.

Imię to zresztą pasuje do nazwiska - rażą mnie bardzo połączenia typu Jason Kowalski itp. , to znaczy obcobrzmiące imiona z typowo polskimi nazwiskami kończącymi się na -ski, -dzki, -cki. dla mnie to obciach straszny...

A kumpeli w poradni logopedycznej jest np. dziewczynka co się nazywa Jessica Kapusta... Mi ręce opadają...:eek:
 
a mnie sie podoba Adaś, Antek a dla dziewczynki Zuzia albo Zosia ale i tak pewnie cos sie moze zmienic do porodu wybór imienia nie jest wcale taki prosty jak sie wydaje :-)
 
ninja wsponinałas ostatnio ze twoja bokserka ma Mia na imie jak któras pisała ze jej sie to imie podoba... tak sie skałda ze moja labradorka ma na imie Blanka... ale generalnie ime bardzo ładne:-)
 
Blanka Ninjacorps, pasuje ;-);-);-):-)

He, he przyznam, ze sie usmialam...remeny dobre:-):-):-)

A Zosiek bedzie sporo bo u nas juz od kilku lat tzn. od pierwszej ciazy dziewczynka miala miec polsie imiona p moch babciach czyli Zofia Maria. No ale przyznam, ze podoba mi sie wiele imion (np. Lena tez bardzo i wiele innych niekoniecznie juz polskich;-)) wiec moze cos sie zmieni. Gorzej jezeli chodzi o chlopaka bo juz przy pierwszym decydowalismy jeszcze w szpitalu a teraz to juz mi sie nawet myslec nie chce. Podobaja mi sie zasadniczo stare imiona a ostatnio chodzi mi po glowie Witek. No ale na myslenie ma jeszcze kilka miesiecy wiec jak ostatnim razem im blizej konca tym bardziej nerwowo i tym wiecej pomyslow:-)
 
reklama
Do góry