reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Wyczekiwanych :-)

reklama
:-DNo przeciez u nas co drugi to James ;-)

Wiem ze o gustach sie nie dyskutuje ale jak mozna dac corce na imie Calineczka? albo Jarzyna? Jest tyle slicznych imion rowniez oryginalnych.
 
:-DNo przeciez u nas co drugi to James ;-)

Wiem ze o gustach sie nie dyskutuje ale jak mozna dac corce na imie Calineczka? albo Jarzyna? Jest tyle slicznych imion rowniez oryginalnych.
Iza niedawno własnei miełaysmy dysksje na kwietniu jak mozna dac takie imiona:-p:-D ludzie czasem nie amja wyobraźni:dry:
Amelka popularne imie za to Konrad juz nie:-)
 
No jak zobaczyłam imię żeńskie na poz. 166 to myślałam że padnę :-D Jedyna chyba dziewczyna w Polsce będzie tak miała na imię. A jak będzie miała 50 lat to będzie się komuś przedstawiała: Dzień dobry, jestem Niunia ?????????????
 
Najdziwniejsze jest dziewczyny to, że tatuś Oliviera i Ksawiera mówi mi, że moje dzieci mają dziwne i wymyślne imiona, a my staraliśmy się dać im niezbyt popularne, ale klasyczne bo takie lubimy:tak: Zresztą to kwestia gustu, ja tam nic nie mówię rodzicom Kewina, Rodżera czy Dejzi (pisownia oryginalna:shocked2:)
 
reklama
Do góry