reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona październikowych maluszków

Dla dziewczynki bardzo podoba mi się Aniela :) Ale że żyjemy oboje w przekonaniu że będzie drugi chłopak to sprawa jest otwarta. Mamy syna Leona :) Myślałam o Guciu ale pewnie jeszcze mi się sto razy zmieni ;D
 
reklama
Mi się póki co podoba Filip, Oliwia i Magdalena i o dziwo dwa pierwsze mojemu mężowi też się spodobały :) w sumie z pierwszym dzieckiem też byliśmy zgodni :)
 
U mnie mamy podobne gusta i obojgu nam się podoba dla dziewczynki Natalka a dla chłopca Dominik :) wcześniej moj G chciał dla chłopca Jacek ale zmienił zdanie :) a Natalka jest moim wyborem, który siedzi mi w głowie od kilku lat, więc nie miał wyboru... powiedział, ze bardzo mu się podoba, więc nie musiałam kombinować nad innym. Co najlepsze, rozmawialiśmy o imionach zanim jeszcze zaszlam w ciążę :)
 
Dla dziewczynki nie mamy pomysłu w ogóle - jedyne dwa imiona, jakie akceptowalismy wspólnie nosi nasza córka . Dla chłopca mąż ma typ, ale póki co, to tajemnica
 
reklama
Ja dla chłopca Nataniel, Emil albo Marcel
dla dziewczynki Kornelia, Emma lub Anastazja

a mój tż może ewentualnie wybrać z propozycji ... z Krystianem też tak było ... stwierdziłam ze skoro ma jego nazwisko to imię wybieram ja, w końcu musze miec jakis przywilej z racji noszenia go pod sercem;) i nie sprzeciwial sie tylko wybral z 2 opcji;)
 
Do góry