reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona październikowych maluszków

Nam do tej pory udało się wybrać trzy imiona które w miarę wszyscy akceptujemy - Blanka , Klara albo Nela i z nich mamy ostatecznie wybrać jak nazwiemy córeczkę , które z tych trzech Wam się najbardziej podoba ?
Wszystkie trzy ładne. Osobiście najbardziej lubię Klara, choć i Nela mi się podobała zawsze.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bellina mi się ta kolejność podoba Leon, Baernard, a na końcu Gabriel. Ja w ogóle to bym Leonarda chciała ;) lub Tobiasza. ;)

Lubię krótkie imiona na l
Inka naprawdę cudnie!!!

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo Rybki ja to widzę ze my podobne typy mamy ;)

Ja cały czas chce Nataniela ... ale w ostateczności jak się Ne da to będzie tak na drugie... a Tobiasz super... w skrócie Tobi ;)


 
Bellina mi sie Gabriel podoba
Rybki Tobiasz super

Julianign oj mi się podobają dwa Blanka i Nela. Oba rozwazalam jak nie znałam płci.

 
Bellina Leon super imię, najbardziej mi się z tych podoba:)

Julianign Klara i Blanka bardzo fajne. Gdybyśmy mieli dziecko rok temu to pewnie nazywałaby się właśnie Blanka;)
 
reklama
Z drugim "n" to różnie bywa. Moja Lilo jest przes dwa i zazwyczaj wpisują jej jedno - musiała pani z przedszkola dokumenty mi nawet raz przepisywać.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry