reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Imiona październikowych maluszków

reklama

jurczux

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Sierpień 2016
Postów
953
Rozwiązania
0
U nas będzie Klara - jedyne imię dziewczęce, które podoba się nam obojgu. Z chłopcem byłby większy problem dlatego, że podobają nam się takie klasyczne i jakie imię bym nie powiedziała to przytakiwał. Pomiędzy Michałem, Piotrem a Adamem nie mogliśmy się zdecydować, więc dobrze że będzie dziewczynka ;)
 

Dzidzianapokładzie

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Lipiec 2016
Postów
730
Rozwiązania
0
My będziemy wybierać między właśnie Klarą, Judytą a Natalią. Ale to już jak się urodzi:) A dla chłopca też bardzo fajne propozycje miałaś:)
 

Agica:)

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Kwiecień 2016
Postów
1 915
Rozwiązania
0
Klara super:)
Wiki mi sie Pola podoba ale to dlatego, ze najlepsza przyjaciółka mojej córy tak ma na imię
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry