reklama

Imiona sierpniowych szkrabów

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2016' rozpoczęty przez kamcia567, 5 Kwiecień 2016.

1. kamcia567

kamcia567 Fanka BB :)

Miejsce na nasze rozterki wziązane z wyborem imienia dla dziecka :)

2. kamcia567

U mnie będzie Maria albo Michalina. Ja bardziej jestem przekonana do Marysi, mąż dla równowagi wolałby Michasie.
    Córcia na pewno będzie miała jedno imię.

3. reklama
  4. kassia181

kassia181 kochamy Cie nad życie****

U mnie bedzie Filip- jednomyslnie podjeta decyzja :)
    nad drugim imieniem sie wacham- mam wybrane ale nie jestem pewna czy dac drugie imie

5. kamcia567

U nas wcześniej był jednomyślnie wybrany Jan (do 18tc moja corcia byla chlopcem). Bardzo tez podoba mi sie Grzegorz, ale mam juz malego Grzesia w rodzinie. Dla odmiany Janów mamy kilku - pradziadek, dziadek i stryjek (i tu sie tradycja urwala bo ma dwie córy).

6. kalajaro

kalajaro Zaciekawiona BB

W naszym przypadku aż do badań połówkowych byliśmy święcie przekonani,że będzie Zosia a tu bach- siusiak pod koniec lipca urodzi nam się Antoś

7. nati92

nati92 Fanka BB :)

Liliana ;) tatuś wybrał, a mamusia się po prostu zakochała, wszystkie inne przestały się podobać, nawet wybrane dawno temu te dla chłopczyka.

8. Matusiak

Matusiak Fanka BB :)

U nas dla córci Lena :) a jakby się ogonek dorobił w razie co to Mikołaj, jednomyślnie z mężem :)

9. tuptup

tuptup Fanka BB :)

Nasza córcia bedzie Michalina

10. reklama
  11. Heromina

Heromina Fanka BB :)

U nas miala byc Milla, pozniej Miya, ale maz nie byl przekonany, wolal jakies zwykle typu Marta, ale tez typu zadnego nie mial. Wiec wybral synek i bedzie Emilka czyli bedzie troszke MIli i MIji, bo ja lubie troszke przekrecac imiona :p Liliana tez mi sie podoba, Kaja i Oliwia, ale chyba juz zostanie ta Emi

12. mrs_hermit

mrs_hermit Fanka BB :)

U mnie miał być Mikołaj ale mąż kręci nosem wiec prawdopodobnie będzie Jan. Chociaż mąż, największy fan Sapkowskiego "chciałby" nazwać syna Geralt :D cały czas mówi do brzucha Geralcik żeby mnie wkurzyć :D :D :D

Poleć forum