reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona sierpniowych szkrabów

A my z mężem mamy problem, z pierwsza córka to praktycznie od początku jak sie dowiedzieliśmy ze bedzie dziewczynka to była juz imienna. A teraz juz tak mało czasu zostało a my dalej mówimy dzidzia.
Ja chce jakies krótkie, łatwe popularne imię i chyba najbardziej mi pasuje Maja ewentualnie Lena. Maz typuje Natalię, Kamilę, Wiktorię. Chyba sie nie dogadamy ...[emoji57]
 
reklama
No my dla córki tez mieliśmy od razu imię a tu w 12 tygodniu lekarz mówi chłopak. Ale mówimy no cóż przecież to za wcześnie na płeć :) ale się potwierdziło w 20 tc no i później ciągle a ja należę do osób niecierpliwych wiec musiałam mieć imię juz! No i w sumie od 12 tygodnia były debaty nad męskim imieniem i zostało Ignacy.

7v8rqqmzrmkvrdi4.png
 
U nas dla chlopca było od razu wybrane bo od pierwszej ciąży czyli juz 7 lat temu ze chliec będzie Kuba co do dziewynki mieliśmy kilka typów Maja, Cleo, Anastazja i kilka innych juz nie pamietam ale na szczescie okazal sie chlopiec i pozostalo bez problemu :-)

p19uskjofubhunt5.png
 
Julia... podoba mi sie ale w ostatnich latach bardzo mocno oklepane imię. Tak sobie myśle ze imię to występuje prawie w każdym języku, wiec pod tym względem moze jej byc łatwiej w przyszłości. Mi jakoś ciagle najbardziej pasuje Maja, ale nie mogę przekonać męża, zbyt bardzo mu sie kojarzy z obciachowa piosenka disco polo ;-)
 
U nas najprawdopodobniej będzie Pola :) Uszyłam jej już literki! Jak coś się zmieni to doszyję J i Ś i będzie Jaś :)
 

Załączniki

  • 20160518_105814.jpeg
    20160518_105814.jpeg
    158 KB · Wyświetleń: 133
Będzie Majeczka i Maciuś chyba tak zostanie :) ale jakoś pewności nie mam tak samo jak z Majeczką a imię okazało się idealne
 
reklama
Do góry