reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona sierpniowych szkrabów

:) każdemu podoba się co innego. My długo myśleliśmy i chyba tydz przed porodem byliśmy pewni. Córki i męża nie przebijesz :) u nas córka chce Maciusia od razu powiedziała że będzie miała Maciusia co nas zdziwiło
 
reklama
Noo a najgirsze jest to ze możemy sobie rozmawiac i każdy może mówić swoje propozycje a mąż i tak sam pójdzie do urzedu i może tam wybrac co mu się podoba :-)
 
heh ja miałam mieć na imię Karolina ale tata spotkał po drodze swoją ciocię Karolinę i tak go wkurzyła że zmienił mi imię na Joanna Marzena miało być tylko 1 imię a tu wena go wzięła.
Mama była zadowolona bo chciała Joanna ale jej mama wybijała jej to z głowy. I powiem tak mi się bardziej podoba Asia niż Karolina i cieszę się z decyzji taty :)
 
ksenia mi sie podoba sympatyczne takie, az dziwne ze babcia takie nietypowe podrzucila :) moja jak uslyszala, ze nina chce nazwac coreczke powiedziala, ze ma nadzieje, ze zmienie zdanie bo to ruskie jakies xd
 
reklama
U mnie jak powiedziałam że chce dać Nadia córce to było to samo jakieś ruskie ale nie miało to wpływu na to że daliśmy ostatecznie Maja
 
Do góry