reklama

Imiona w UK

Temat na forum 'Mamy z UK' rozpoczęty przez coffee, 30 Maj 2010.

1. coffee

coffee Fanka BB :)

Jakie imiona dalyscie/ dacie swoim maluszkom urodzonym juz w UK?
    lub jakie wam sie podobaja

tak z ciekawosci bo jestem na etapie wybierania...mialam imie dla synka, ale prawdopodobnie jest corcia i nie mam imienia:-)

2. natusa1988

natusa1988 Mamusia Maksia i Aleksa

Moja siostra cioteczna, która mieszka w Londynie, dała swojemu synkowi na imię Dawid John :-D

3. reklama
  4. Iwonka1985

Iwonka1985 Fanka BB :)

my daliśmy naszemu synkowi na imię Ignacy ale podobało nam się też Sean i Steven.
    znajoma dała na imię córeczce Brenda a ogólnie to króluje wśród moich znajomych w UK imię Natalia.
    A napisz jeszcze czy chcesz imię angielskie czy polskie czy jest ci to obojętne.

5. alex.nikita

alex.nikita SIERPNIUFKA DUBELTUFKA

coffee zajrzyj na watek o imionach, istna kopalnia, bo tam juz od kilku lat pisza :tak:, na pewno cos Ci wpadnie w oko ;-)

6. katrina115

katrina115 Potrójna Mama

Jak słusznie zauważyła Iwonka - zależy czy imię ma być polskie czy też nie. Ja dałam swojej córeczce na imię Alinka, ale w naszej miejscowości są też: Sara, Marlenka, Naomi, Natalia a jeśli chodzi o chłopców to dużo jest Patryków, Hubertów, Kacprów, jest też Bartek, Kuba...
    Pozdrawiam i życzę powodzenia!

7. madziulina-bardzo zla

madziulina-bardzo zla mama dwojki szkrabow

Moja coreczka nosi dwa imienia Sophie-Magdalena (ja zawsze podkreslam szczegolnie to drugie imie z przyczyn osobistych;-)), ale i tak mowimy na nia Zosia:-). W sumie Zosia miala byc od poczatku:-) jeszcze przed poczeciem zartowalam z moim narzeczonym, ze bedziemy miec Zosie i tak juz zostalo a ze jej imie brzmi anglojezycznie to tylko dlatego, ze ta forma bardziej mi sie podobala, Sophie brzmi bardziej dostojniej ;-). Poza tym Zoski to wspaniale kobiety a juz te urodzone w pazdzierniku sa wyjatkowe;-).

8. coffee

hej
    ja nie wiem czemu mialam wybrane imie dla chlopaczka Alexander William ;-)
    ale na usg doktorka stwierdzila ze jej zdaniem to kobitka bedzie

no i zaczelo sie
    kiedys podobala mi sie Laura....ale tu wolaja Lora:szok:
    podoba mi sie Emma /Emi/
    ale lubie tez Victoria, Veronica, Natalie, Marissa, Alexandra....

znowu jesli Emma to z jakim imieniem na drugie...ech te babskie dylematy:wściekła/y:

9. Iwonka1985

Iwonka1985 Fanka BB :)

Leanne, Amy, Emili, Lili, Eloise. Te imiona mi się podobają :-) Nie wiem czy poprawnie wszystkie napisałam ale fajnie brzmią.

10. reklama
  11. coffee

bardzo w Uk popularne teraz i jeszcze Isabelle, Mia
    u Maxa w klasie 3 Emily i 2 Isabelle i 3 Mia;-)

12. anula1718

anula1718 Początkująca w BB

ja dalam dziecku na imie Jacob Thomas :)

Poleć forum