reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona...

reklama
Kafetka, Asia nie jestescie same, my z mezem tez mamy klopot z wyborem imienia. U nas jest dodatkowy dylemat bo mieszkamy za granica i chcemy wybrac "universalne" imie zeby ani tu ani w Polce nie kaleczyli i pisownia byla podobna :sorry2:. Mi bardzo podoba sie Mikolaj, Mateusz, Dominik, Dorian - ale to za bardzo wymyslne. Mezowi Michal, Szymon. Nie wiem, po prostu nie wiem:confused:.
 
U Nas na pewno będzie Kacper Filip. To było ustalone już bardzo dawno, bo mimo wszystko czułam, że będzie chłopczyk. :) Mam nadzieję, że mojemu małemu aniołkowi też te imiona przypadną do gustu. Jak myślicie ? :sorry2:
 
Ja też mam dylemat... w sumie od samego początku do brzuszka wołamy Stasiu, ale .... Im bliżej porodu tym mniej pewna jestem :baffled:, przecież to imię na całe życie i powinnam być w 100 % przekonana, . A teraz sama nie wiem....:-:)-:)-(.
 
No wlasnie Kiriam, to 100% przekonanie, nam tez go brak:crazy:.

Enssne Filip badzo mi sie podoba, natomiast Kacper troszke mniej mimo popularnosci tego imienia. Jakos tak mi nie pasuje do doroslego mezczyzny, ale absolutnie nie sugeruj sie moja opinia, bo to Tobie ma sie podobac:tak:.
 
:-)u mnie już postanowione będzie Filip, chociaż mąż wymyślił ostatnio że może Oskar albo Miłosz, ale powiedziałam że mu że kolejni synowie mogą się tak nazywać:-D:tak::-)
 
My już mamy jedną córcie Aleksandra ma na imię teraz był problem ale chyba Majka bedzie bo druga córcia mąż chce Joanna lub Kasia ale mąż miał wybrać dla chłopca a że dziewczynka to ma pecha dla chłopca mieliśmy Tomek lub Maciej.
 
reklama
Też mam problem z imieniem dla synka.:-(
Od samego początku jak tylko się dowiedzieliśmy, że będzie chłopak nazwaliśmy go Jaś. To imię podobało się i dla mnie i dla męża. Teraz mąż ma wątpliwości.
Chodzi tu przede wszystkim o kawały o Jasiu, o Jasia Fasolę itp.
Czy to imię będzie odpowiednie dla naszego skarba. Czy dzieci w szkole nie będą mu dokuczały? Już sama nie wiem. Chociaż muszę przyznać, że to imię podoba mi się jak żadne inne i wymyślanie teraz kolejnego imienia jest tak jakby na siłę.
Co robić ???
 
Do góry