reklama

Imiona

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2012' rozpoczęty przez Szczepionka, 22 Marzec 2012.

1. Szczepionka

Szczepionka Początkująca w BB

Hej! Właśnie wczoraj dowiedziałam się o nowym członku rodziny i cały czas nie wierzę. Będzie mały Listopadownik albo Listopadka! W związku z tym zapytuję was o imiona jakie wam się podobają. Ja dla córki wybrałam Malina (będzie pasować do siostry) a dla chłopca nie mam nic a nic! Też chciałabym, żeby pasowało, ale podobają mi się: Syriusz, Olaf, Lambert, Feliks, Szczęsny :) No bo Wy jak nazwiecie? :)

2. Elzu

Elzu Fanka BB :)

Szczepionka, ja jeszcze nie myslalam, ale bedzie ciezko, bo ciezko bylo wybrac dla synka, a gust mi sie nie zmienil, mysle, ze zaczne glowkowac, jak bedzie wiadomo co siedzi w brzuszku :)

3. reklama
  4. anka26_x_07

anka26_x_07 Mama Laury :)

Oj ja cyba tez pomysle konkretnie jakie imie wybiore jak bede wiedziala co mam w M1
    Ale podobaja mi sie
    - Estera
    - Jowita
    - Judyta
    - Kalina
    - Iga
    chlopiec
    - Nataniel
    - Kryspin
    - Kevin
    - Eryk

Takie mi sie podobaja na dzis :))
    A kobieta zmienna jest:rofl2:

5. *Alicja*

*Alicja* Lipcowe mamy'09

U nas póki co wybrane dla dziewczynki Natalia, a dla chłopca jeszcze myślimy :-)

6. taycia

taycia Fanka BB :)

U mnie dziewczynka na pewno Laura. Kocham to imię. A chłopiec? nie wiem..może Mikołaj...kwestia obgadania z Mężem.

7. gosiagro

gosiagro Mama czerwcowa 2010

my dla chłopca mamy Wojtuś bądź Michał a dla dziewczynki to nie wiem;-)

8. Moni-ka

Moni-ka Fanka BB :)

Mnie dla chłopca podoba się Miłosz, Filip, Ksawery
    dla dziewczynki: Iga, Nina,

ale znając mojego R to na pewno nic z tych propozycji mu się nie spodoba.

9. matyjasowa

matyjasowa Fanka BB :)

a ja nie mam wogole imienia dla syna ktore by mi sie podobalo ... i mojemu mezowi .... dla dziewczynki mamy Emiliaa, Amelia,

10. reklama
  11. ulala

ulala Fanka BB :)

Matyjasowa jakbym syna mojego słyszała :)

12. Wesoła Kobietka

Wesoła Kobietka Fanka BB :)

Dla dziewczynki:
    -Paulina
    -Natalia
    -Emilia
    -Alicja
    -Aleksandra

Dla chłopca: Praktycznie nic mi się nie podoba ;p jedynie:
    -Aleksander
    -Łukasz
    -Filip (ale nie przejdzie hehe)

Nie jestem za imionami zbyt popularnymi typu Maja, Lena, Julia, ani za starodawnymi Zosia, Antoś, Jaś

Bardzo mi się podoba Milena (ale kuzynka w drugiej linii tak dała i jakoś nie wiem...) i Mateusz (ale jest już w rodzinie).

Poleć forum