reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona

Dołączył(a)
9 Marzec 2012
Postów
2
Miasto
Northampton, Northamptonshire, United Kingdom
Hej! Właśnie wczoraj dowiedziałam się o nowym członku rodziny i cały czas nie wierzę. Będzie mały Listopadownik albo Listopadka! W związku z tym zapytuję was o imiona jakie wam się podobają. Ja dla córki wybrałam Malina (będzie pasować do siostry) a dla chłopca nie mam nic a nic! Też chciałabym, żeby pasowało, ale podobają mi się: Syriusz, Olaf, Lambert, Feliks, Szczęsny :) No bo Wy jak nazwiecie? :)
 
reklama
Szczepionka, ja jeszcze nie myslalam, ale bedzie ciezko, bo ciezko bylo wybrac dla synka, a gust mi sie nie zmienil, mysle, ze zaczne glowkowac, jak bedzie wiadomo co siedzi w brzuszku :)
 
Oj ja cyba tez pomysle konkretnie jakie imie wybiore jak bede wiedziala co mam w M1
Ale podobaja mi sie
- Estera
- Jowita
- Judyta
- Kalina
- Iga
chlopiec
- Nataniel
- Kryspin
- Kevin
- Eryk

Takie mi sie podobaja na dzis :))
A kobieta zmienna jest:rofl2:
 
U mnie dziewczynka na pewno Laura. Kocham to imię. A chłopiec? nie wiem..może Mikołaj...kwestia obgadania z Mężem.
 
a ja nie mam wogole imienia dla syna ktore by mi sie podobalo ... i mojemu mezowi .... dla dziewczynki mamy Emiliaa, Amelia,
 
reklama
Dla dziewczynki:
-Paulina
-Natalia
-Emilia
-Alicja
-Aleksandra

Dla chłopca: Praktycznie nic mi się nie podoba ;p jedynie:
-Aleksander
-Łukasz
-Filip (ale nie przejdzie hehe)

Nie jestem za imionami zbyt popularnymi typu Maja, Lena, Julia, ani za starodawnymi Zosia, Antoś, Jaś

Bardzo mi się podoba Milena (ale kuzynka w drugiej linii tak dała i jakoś nie wiem...) i Mateusz (ale jest już w rodzinie).
 
Do góry