reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona :)

reklama
No to ja zacznę. Chłopak Leoś. Dziewczynka?? Nie wiem bo czuję chłopa;-) Może Maria, może Liliana, może Klaudia.
 
Leon i Lea

mamy juz Jozefka i Luai'a

mi sie jeszcze podoba Klara, Anastazja i Filip, ale to męża pierwsze dziecko, wiec zostawiłam mu wybór spośród wspólnych propozycji.
 
Ostatnia edycja:
Dla dziewczynki

Emilka
Amelka
Nikola

A dla chlopca

Oscar
Leon - mi sie podoba ale maz napewno sie nie zgodzi hehe
Olivier

Ale moje typy to Emilka i Oscar :)
 
Beata - polecam Weronikę :p, Stefka jest świetna :D

Widzę, że Leon popularny mocno.
u nas

Chłopiec - Leon/Bruno
( mój Benio, Bazyl i Kosma odpadli )


Dziewczynka - (i tak będzie chłopiec :p) - ja bym chciała Apolonię (Polę) albo Antoninę... ale tu nie mamy pewniaka...

a kiedyś chciałam Aleksandra albo Blankę :p... aaa i gdyby nie siostra to na 100% byłby Ignacy.
 
U nas chłopiec Hubert i nie ma innej opcji.
Dziewczynka Liliana lub Lena (jestem z Lilianą, bo teraz same Lenki prawie... Aczkolwiek mąż marudzi, bo to nasz pierwszy typ).

Ale i tak będzie Hubert :p
 
Antosie i strefę mamy w rodzinie.
Bazylego i benia tez. Fajne imiona! Faktycznie Leon popularny
 
reklama
Do góry