reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona :)

reklama
U nas jednak Bruno nie przejdzie.. Nie chce męża zmuszać na siłę. On by chciał Kacpra ale mi się nie podoba. Wiec chyba jednak będzie mały Michael bo tylko to imię nam się podoba obojgu
 
Jeśli mojemu się nie odwidzi to będzie Aleksander![emoji16]

u mnie na drugie bedzie Aleksander,jakos tak mi sie podoba, ogolnie duzo fajnych imion jest ale z racji na moja duza rodzinke :-D (duzo chlopcow) i znajomych wszystkie imiona pozajmowane a przeciez takiego samego nie dam ;p ale ufff to tylko drugie imie bo na pierwsze bedzie Paulo ( portugalskie) bo tatus z Portugalii :rofl2:
 
Do góry