reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona :)

Nikomu ze starszej generacji nie podoba sie to imię, ale akurat oni wiedza gdzie ja mam och opinie ;)
 
reklama
Martuszka buhaha ciotka wybrac imie to sobie moze dla zwierzaka lub jak wlasne dziecko bedzie miala haha.

Anney u Ciebie z Lea jak u mnie z Amelia.. zawsze bylam zakochana w tym imieniu... ale jakos mi sie znudzilo chyba.. i teraz Alicja na tapecie .. choc tez nie wiem czy to to . Ale u mnie problem taki ze nie ma tak ladnego imienia jakie chcialabym dac swojej jedynej corce hehe.. tak mi sie wydaje ;)
Alicja spelnia swoje zadanie. Slodko brzi dla malej dziewczynki i bardzo ladnie dla doroslej kobiety.
Podoba mi sie Zuzia i inne ale dla dziewczynek a juz dla doroslej kobiety tak niezbyt.. choc pewnie bym sie przyzwyczaila.

Alr ja sie mega wymagajaca zrobilam :p
 
Jedna z moich sąsiadek nazwała córcie Lea :-)
nasi ojcowie mieli nadzieję że nazwiemy dzieci ich imionami bo zarówno ojcowie jak i mamuśki mają tak samo na imię, ale nie chcieliśmy Antosia. Myślałam żeby dać na drugie po dziadkach ale w naszym kraju podwójne imię to często problem więc chyba odpuścimy
 
Akuku ja jestem Zuzia i uwielbiam swoje imię. Ludzie nazywają mnie na milion sposobów. Jak miałam naście lat zaczęłam przedstawiać się Zuzka. Później mi minęło i do dziś przedstawiam się Zuza. Takie w sam raz na mój wiek. A najbliżsi znajomi mówią do mnie Zuz, Zuzi, Zuzu, Zuziulku, Zuzeczka, Zula, Zuzanka itd [emoji16]
 
Ohohoho haha

Mi lea wlasnie dla dorosłej kobiety podoba sie bardzo. Eleganckie, krótkie, miłe dla ucha, seksowne. A nie ma skrótów ładnych dla dziewczynki czy nastolatki.
Ja mowię lola, a seba lesia. I ta lesia mi sie nie podoba.
Ja z kolei córa bardziej skłaniam sie do Klary (od zawsze na równi z Pelagia kochałam to imię) ale moj m do Klary nie jest pezekonany.
 
reklama
Do góry