reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona :)

reklama
Zuzzi pewnie dla tego ze ja w sumie bie znam zadenj doroslej Zuzy a same malale slodkie Zuzie ;) i dla tego kojarzy mi się tylko z malymi dziewczynkami co nie zmienia faktu ze mi sie podoba.
Mam nadzieje ze nie urazilam w zaden sposob ;)
 
Akuku no coś ty! O gustach się nie dyskutuje![emoji4] Tak czy siak polecam. Praktycznie nikt nie mówi do mnie Zuzia.
 
Raczej kojarzy im sie z przebojowością.
Mi sie zuza podoba bardzo. Ale w rodzinie mamy juz dwie.
 
Anney jak wkurzeni to chyba raczej Zołza powinni mówić :p

Mi sie podoba INA , Inka dla dziecka. I chyba tak nazwę córeczkę jak będę ją kiedyś miała. Ewentualnie Blanka, Laura
 
Nie nie haha ja to pyskuje raczej z uśmiechem ;) i jak wiem ze ma racje ;) a oni nie [emoji12]
A zołza to swoją droga hahahahhaahhahaa
 
Zuzzi tak w Polsce... niestety matka nie jest do końca normalna... Już ma jedno dziecko które wg wszystkich jest normalne ale ona od urodzenia uważała że mały jest uposledzony... :-/
 
To moja kuzynka jak rodziła drugiego synka to nazwała go Aaron.. A oni w Irlandii mieszkają.. A jej pierwszy syn moj chrześniak to Adrian..
A u nas Sebastian chyba juz naprawde zostanie bo juz wszystkim mówimy ze takie imię wybraliśmy i ogólnie pasuje nam bo nazwisko jest krótkie wiec imię dłuższe i git [emoji7] a na drugie moj chce po swoim ojcu Tadeusz.. Czemu nie, przy pierwszym synu tez chciał (bo jego ojciec nie żyje juz z 16 lat) ale jego była żona sie nie zgodziła a dla mnie to wiecie, jak mu zależy to tez jego syn woec czemu nie..
 
reklama
Bunia fajnie, że dacie na drugie po ojcu męża, to na pewno dla niego ważne. My gdybyśmy mięli chłopaka to byłby Sambor i na drugie po ojcu mojego Piotr, bo właśnie wiem, że to byłoby dla niego istotne.
 
Do góry