reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona

Dokładnie jest to tylko moja opinia i broń boże mi się nią nie sugerować i fajnie by było jakby nikt tu nie oceniał czyimś opinii bo to nie ma sensu ! tu będzie miliony krytyk i pochwał i z resztą bardzo dobrze, piszmy co czujemy a nie tylko ze wszystko jest ok i słodkie a jak nie to lepiej przemilczec. Ja bym chciała poznać każda opinię takze takie imiona które działają wam na nerwy. Ja np nie mam na imię Karolina bo mój tato powiedział że Karolina ma ogon jak sprezyna, a Stasio pierdziasio to tak nazywali mojego kuzyna:) i nikt się o to nie obrażał
 
reklama
U nas chłopczyk będzie napewno Antoni Franciszek imiona po moim dziadku i tacie a dziewczynka to najbardziej Marcelinka ale rozważamy Alicję I Dagmarę[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój mąż też chce Hanię.... Już mamy Aleksandrę, którą wybrał... teraz ja bym chciała :) Wertowałam już kilka razy kalendarz i nic mi się w oczy nie rzuciło.... Będzie ciężko :)
 
My z Mezem jeszcze sie nie zastanawialismy nad imionami. Uwazamy, ze troche jeszcze za wczesnie. W poprzedniej ciazy, ktora poronilam imiona moelismy od razu wybrane. Obstawialismy, ze to bedzie chlopczyk i mial moec na imie Szymon, ale badalismy plec i byla dziewczynka, ktorej dalismy na imie Liliana. A teraz nie obstawiam plci. Za jakis czas pomyslimy nad imieniem dla chlopca i dziewczynki. Choc na chwile obecna, zadne imie jakos mi nie pasuje.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Mi tez. Ale jesli teraz tez bedzie dziewczynka, to juz nie damy tak na imie, bo jedna Lilianke juz mamy....

f2w3yx8d8eesu797.png
Justyś my daliśmy Maja, ale i tak to dziwna sytuacja w naszym przypadku, bo mieliśmy bliźniaczki, ale przy tych badaniach określających płeć nie określają czy to ciąża mnoga... Więc jedna Maja a w rzeczywistości córeczki dwie...
 
reklama
Justyś my daliśmy Maja, ale i tak to dziwna sytuacja w naszym przypadku, bo mieliśmy bliźniaczki, ale przy tych badaniach określających płeć nie określają czy to ciąża mnoga... Więc jedna Maja a w rzeczywistości córeczki dwie...
No tak. A nie chcieliscie dac dwoch imion?
 
Do góry