reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona

Jeahl no tych Lenek też jest pełno. A Ade przez całe moje życie poznałam tylko jedna , więc nie jest tak złe mam nadzieję;)
 
reklama
Mam kuzynke Adrianne a Ada też ładnie, tylko w moich terenach zdrabniaja to imię jako Adka i nie za bardzo mi się to podoba. U mnie w szkole jak uczyłam to też sporo Oliwek było a to było 3 lata temu czyli była to 4 klasa wtedy. Ale za to rodzice zerowiakow byli bardzo kreatywni nawet Klementyna była a z takim imieniem nigdy się nie spotkałam
 
Ja to bym chciała dać imię, które za 20 lat nie będzie dziwne tylko dalej normalne :) Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi :D Podobają mi się normalne imiona ale też takie bardziej zwymyślne jak mój nick: Eliana. No nieeee dam tak córce na imię, bo chyba bym nie zniosła wiecznej krytyki, która pewnie udzieliłaby się dziecku ale Elenka już jest bardziej przystępna - tak myślę. Podoba mi się też imię Sara, ale pewnie innym kojarzy się z psem także musiałabym się porządnie zastanowić... Co do chłopczyka, ostatnio miał być Kacper, ale mi się jednak odwidziało, bo jak się okazało to najczęściej nadawane imię w mojej miejscowości w ostatnim roku. No i zonk. Może Bartuś? Nie wiem... To wbrew pozorom bardzo trudny wybór! :)
 
My zawsze mamy problem, imie musi dobrze brzmiec po polsku i po hiszpansku. Co prawda jest sporo imion, ktore brzmia podobnie albo nawet tak samo, ale nie zawsze nam sie podobaja :p

Z najstarsza corka jakos duzo problemow nie mieismy, dalismy jej imiona po prababciach i jest Dalia-Helena :) moi rodzice troche krecili nosem na Dalie, ale ostatecznie ciesze sie, ze to imie wybralismy. I w Polsce i w Hiszpanii wszyscy je przyjmuja bardzo naturalnie. W ogole tutaj imiona to jest kosmos, masa rodzin mieszanych, imigranci z calego swiata, wiec moglibysmy wybrac cokolwiek i nikt by na pewno zdziwiony nie byl ;) A mieszkalismy tez rok w Polsce i Dalia chodzila tam do przedszkola i tez zero problemow, dzieciom tlumaczyla, ze ma na imie jak kwiatek :) Ale ona ogolnie jest mega otwarta i towarzyska i dzieciki do niej lgna. Mam wrazenie, ze moglaby miec na imie Hiacynta i tez byloby ok :p

Mlodsza ma na imie Alicia i praktycznie do konca nie moglismy sie zdecydowac co wybrac.

Teraz czuje, ze tez bedzie dziewczynka i juz sie zaczynam martwic, ze bedzie problem z wyborem :p

Dla chlopca imie, to od jakiegos czasu marzy im sie Jerzy - Jureczek ;) ale wiadomo, ze odpada w naszej sytuacji. Musialby z tego wyjsc Jorge (czyt horhe :confused2: ).
 
reklama
Super wątek.. My już wstępnie mamy..
Dziewczynka - Anna Zofia
Chłopiec - Adam Sebastian
Chyba, że coś się podzieje
 
Do góry