reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona

reklama
Zazdroszczę zdecydowania i szybkości decyzji:)

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
Tzn. już gdy staraliśmy się o dziecko to nad tym myśleliśmy.. więc teraz było łatwiej.. Ja w sumie chciałam Zofia na pierwsze (po naszych babciach), ale mąż mówił, że na drugie.. I wpadliśmy na Annę, no więc Anna Zofia. A chłopiec - mąż chciał Sebastian - co zaś mnie nie przypadło do gustu, zgodziłam się by tak miał na drugie, a na pierwsze zaproponowałam Adam.. no i zostało Adam Sebastian Cieszy mnie, że tak szybko nam poszło..
 
My imię dla chłopca mamy już od 13 lat, ale pojawiła się córa, więc nastąpiła zmiana planów :D
Teraz z imieniem dla dziewczynki poszło błyskawicznie, i u nas mocno po staropolsku. Chłopiec - Grzymisław (Grzymek), dziewczynka - Dobrawa (Dobrusia).
Nie wiem, czy będzie drugie imię, pozostawię to mojemu mężowi i jego rejestracji w urzędzie, córa miała mieć tylko jedno imię, ale jak ją rejestrował to podał w panice na pytanie o drugie imię Anna, ale dobrze się stało, jest Jagoda Anna czyli Jagodzianka, a Anna jest po obu babciach, więc pełnia szczęścia :)
 
Ja dalej nie mam pomysłu. Może macie jakieś ciekawe propozycje? Jak nazywają się dzieci w Waszych rodzinach...?

Btw. Są dwa wątki o imionach? Czy mi się już w oczach dwoi?
 
My imię dla chłopca mamy już od 13 lat, ale pojawiła się córa, więc nastąpiła zmiana planów :D
Teraz z imieniem dla dziewczynki poszło błyskawicznie, i u nas mocno po staropolsku. Chłopiec - Grzymisław (Grzymek), dziewczynka - Dobrawa (Dobrusia).
Nie wiem, czy będzie drugie imię, pozostawię to mojemu mężowi i jego rejestracji w urzędzie, córa miała mieć tylko jedno imię, ale jak ją rejestrował to podał w panice na pytanie o drugie imię Anna, ale dobrze się stało, jest Jagoda Anna czyli Jagodzianka, a Anna jest po obu babciach, więc pełnia szczęścia :)
Fajne niespotykane imie dla dziwczynki mam taka mala klientke
 
reklama
U nas maz od poczatku chciał Małgosia córeczka i ja chyba juz się nastawilismy na nie :-) :)
A mam pytanko czytacie znaczenia imion ??? Kilka osób z grona znajomych juz mnie pytalo czy czytalam a jak powiedzialam ze nie to byli oburzeni bo przecież będę później żałowała bla bla bla
 
Do góry