reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona

U mnie w brzuchu mieszka Pola i o ile nic nam nie urośnie, to tak już zostanie [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jeszcze nie rozmawiałam z mężem na temat imienia ale tak sobie myślę że dla dziewczynki podoba mi się Iza a dla chłopczyka Błażej ;-) pewnie typy jeszcze się zmienią ;-)
 
Ja odkąd znamy płeć już wiem, że bedzie Sara i Tobiasz i koniec. Wcześniej były spory, kłótnie, burze mózgów... A jak tylko wyszliśmy z usg z info o płci to 5 minut i decyzja zapadła [emoji16][emoji16]
 
Ja mam Hannę :) a teraz dla dziewczynki podoba mi się tez Blanka , Helenka i jagoda. Dla chłopca nie mam nawet nic do gadania bo mąż od zawsze chciał Julka:) wiec trudno mi będzie odmówić. ...nawet się sama przyzwyczajam do tego imienia :)
 
My myślimy nad Klara, Pola albo Basia :) ale nasza 4,5 letnia córka nie chce nawet o tym słyszeć. Umyślala sobie Emilka i koniec :D
Ja uprem wywalczylam dla brata imie Piotr. Emilia jest bardzo ladne, zawsze mogla byc Arielka albo Roszpunka ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moja 6latka chciala myszka miki albo jeden mini i drugi bobas mini narazie jest emilka i paulinka jak chlopaki mikolaj adas a jak parka. To cos wymieszamy

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry