)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Imiona

Marti92

Fanka BB :)
Miasto
Sztokholm
Rozwiązania
0
Ja odkąd znamy płeć już wiem, że bedzie Sara i Tobiasz i koniec. Wcześniej były spory, kłótnie, burze mózgów... A jak tylko wyszliśmy z usg z info o płci to 5 minut i decyzja zapadła
O proszę,u nas jedna niunia będzie Sara tez a druga jeszcze nie zdecydowaliśmy :)

reklama

padiq

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Moje dzieciaki to Zuzanna Felicja I Krystian Jan. A teraz to chyba poczekamy na ujawnienie się przez małego łobuziaka.
Mam jakieś swoje typy :
- Wiktoria , Karolina, Alicja , Lena
- Franciszek, Borys, Mieczysław

dominika92

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
u nas będzie chłopiec i na obecną chwilę myslimy o imieniu Nikodem, ale wiadomo jeszcze wszystko się może zmienić ;)

Rozwiązania
0
Naszej córce damy na imię Lenora <3
Chcieliśmy żeby było po prostu Lena, ale teraz jest wielki boom na to imię. A jeśli będzie Lenora, to skrót ten sam, imię oryginalne a znaczenie piękne (,,Bóg mi światłem") :) Ku naszemu zdziwieniu wszystkim w rodzinie się podoba.

Rozwiązania
0
Witajcie, to moj pierwszy wpis, tym samym przedstawiam wam mojego Synka któego spodziewamy się w grudniu. Będzie miał na imię Bruno - Imię Bruno nadawano chłopcom, żeby byli silni i wytrzymali jak niedźwiedź i tego dla niego chcę :)

Kwiatek2012

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
U mnie bedzie Róża, tak wymyslił jej najstarszy 5,5 letni brat Leon. Juz spotkalam sie z roznymi reakcjami na to imie, nawet z negatywnymi. Ale "Leon" też nie kazdemu pasował. Ewentualnie jeszcze bierzemy pod uwagę imię Maria

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

M@gda

Moderatorka
Rozwiązania
1
U mnie bedzie Róża, tak wymyslił jej najstarszy 5,5 letni brat Leon. Juz spotkalam sie z roznymi reakcjami na to imie, nawet z negatywnymi. Ale "Leon" też nie kazdemu pasował. Ewentualnie jeszcze bierzemy pod uwagę imię Maria

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Spoko, u mnie bedzie Żywia. Zazwyczaj pojawia sie pozniej pytanie, jak? Jest takie imie? Nie slyszalam.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry