reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona

reklama
Moja znajoma w styczniu nazwała córeczkę Łucja, a druga zastanawia się nad Anastazja

0d1ycsqv6el2ukba.png
 
Jak będzie dziewczynka to puki co takie propozycje : Liliana,LidiaEliza,Jagoda (ale moze jeszcze coś innego wymyślimy hehe )
a dla chłopca : Dawid,Wiktor,Mateusz.. puki co każde średnio nam pasuje więc szukamy dalej
 
Ostatnia edycja:
moja córcia nazywa sie Amelia Agata ;)

rozwazalam jeszcze Oliwie ;)

a chlopiec od zawsze mial byc Antonii wiec jak kiedys sie pojawi to tak wlasnie go nazwe ;)
 
Mam juz 3 letnia Zofie Hanne. Ktora juz na samym poczatku stwierdziła ze bedzie mieć brata Antka i nie ma mocnych by to zmienić.Gorzej jak będzie siostra
 
U nas jak będzie dziewczynka to napewno na drugie Będzie miała Halinka. Ponieważ tydzień przed tym zanim dowiedziałam się o ciąży zmarła babcia Mojego męża babcia Halinka. I sadzimy że zrobiła miejsce dla naszej fasolki. A żyła 96lat

Aneta, moja kochana Mamunia miała na imię Halinka... jak będzie u nas Niunia to bardzo bym chciała dać jej na imię Michalinka [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja mam Nadie w domu i dla mnie to najpiękniejsze imię oczywiście :)
Teraz będziemy mieć albo Eryk lub Cyprian a dla dziewczynki mam juz więcej wątpliwości ale rozważamy pomiędzy Oliwia Arianna a Aurelia :)
Dla mnie Klara to również piękne imię a mój M nawet nie chce tego rozważyć . Pewnie zostanie Oliwka choć nie jestem pewna na 100%. A co do płci dowiem sie 25 kwietnia !:)
 
reklama
Do góry