reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona

reklama
Ja mam w domu Oliwie i Marceline a teraz myślimy nad :
Łucja, Mia
Lub
Olaf, Eryk, Bruno

[Url = https: //lilypie.com]
 url]
Mia piękne podoba mi się
 
Moja starsza córka ma na imię Nadia, jeżeli będzie kolejna dziewczynka to mi się podoba Zoja, Antonina, Aniela. Jeżeli chodzi o chłopca to Jeremiasz, Franciszek, Julian

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje typy to na razie Mikołaj, Daniel, Sara i Maria. Ale to jeszcze zobaczymy co mąż powie, chociaz i tak ostatnie słowo będzie należało do mnie. A i jeszcze Gaja ciekawe imię, ale już widzę minę mojego męża...[emoji23]
 
Wstępnie Zosia albo Martyna ;) ale to jeszcze pewnie zmieni sie;)
A chłopiec Bartłomiej - ale tutaj już moja mam jest przeciwna heh


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witam, ja m wrażenie ze dzieci same wybierają sobie imiona... To brzmi dziwacznie ale mało znam dzieci które maja imie dokładnie takie jakie rodzice juz dla niego planowali przed porodem. Sama dla pierwszej córki wybrałam Dorota a mąż Justyna, cały czas sie klocilismy aż pod koniec ciąży oglądaliśmy 39 i pół i tam była Marta. Maz mowi "moze Marta?" A ja.. w zasadzie to ładne imie. I tak zostało. A syn? Miał być Majtek albo Maciej. A jak napisałam tacie smsa ze jestem w ciąży to akurat był w kaplicy Michała Anioła i mowi ze zdziwiony ze dostał smsa bo tam nigdie zasięgu nie bylo jeszcze potem godzine biegał po miasteczku łapać zasięg zeby pogratulować. I ja sie zasmialam ze w takim razie jak będzie syn to będzie Michał. Ale nie podobało nam sie to imie wiec nadal negocjowalismy Majtek czy Maciej. Na motorówce spytano o imie a my bez zastanowienia "Michał" tak zostało.
 
Do góry