reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona

Ja chciałabym Lenke, Amelie, Kornelie lub Oliwke - olaboga :)
Z każdym imieniem wiąże się jakąś historia z moim Mężem :)
Chłopiec Bartłomiej lub Arkadiusz
 
reklama
Dziewczynka: Michalina [emoji173]️Chłopiec: Franciszek [emoji173]️ Janek [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jak będę mieć córkę na pewno będzie Aniela - po mojej Babci. :) Chlopcowe propozycje chętnie poczytam, bo nic mi się nie podoba z tycb klasycznych imion :(

Napisane na Lenovo TAB 2 A8-50L w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak będę mieć córkę na pewno będzie Aniela - po mojej Babci. :) Chlopcowe propozycje chętnie poczytam, bo nic mi się nie podoba z tycb klasycznych imion :(

Napisane na Lenovo TAB 2 A8-50L w aplikacji Forum BabyBoom
To poczytaj te mniej klasyczne. Otworz imiennik jakis i czytaj na glos. Cos ci samej w ucho wpadnie.



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tylko weź tu męża przekonaj[emoji12] Mi bardziej pasuje chyba Kornel. Mikołaj i Kornel, chyba pasuje... Jakoś wcale nie mam przeczucia na choćby jedna dziewczynkę.
Oska, macie jeszcze dużo czasu na decyzję. Ja bym mogła ci wypisaćlitanię imion, które mi się podobają :D:D
 
reklama
Czasu jest dużo, Ale fajnie sobie pomarzyć. I we wrześniu siostra rodzi, więc chce zaklepac jakies imiona zanim sprzątanie mi je sprzed nosa. O Mikolaja już była wojna na śmierć i życie [emoji6][emoji6]
 
Do góry