reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona

Ja mam Bartłomieja ;-) fajne chłopaki ;-)
A ja w sumie to tak konkretnie nie zastanawiałam się nad imieniem ;-)
Ja mam Bartosza :) Teraz będę chrzestna małej Kalinki. Podoba mi się Jej imię. Dla obecnego Maluszka nie myślimy jeszcze nad imieniem chociaż mimowolnie coś tam w głowie świta ;)
 
reklama
U mnie jak będzie dziewczynka to będzie Noemi.Tak nam się spodobało to imię z mężem.A co do chłopca to nie wiem jeszcze a pewnie urodzi się chłopak-takie mam przeczucie ;)
 
Ja jeszcze nie myślałam nad imieniem
W drugiej ciąży imię wybraliśmy miesiąc przed urodzeniem tzn ja bo mój mąż nie miał pomysłu bo do końca myślał że będzie dziewczynka a tu jak lekarz oświadczył mi 20 tyg że będzie chłopak tak został się chłopak
 
U nas miał być Antek ale jednak jest Hania ;) miała być jedna na milion a rok później wysyp Hanek :D teraz jak dziewczynka to Marcelina a chłopak Franek ;) maz chciał Marcel ale tak sie nazywa pies sąsiada i źle mi sie kojarzy :D

m3sx3e3kt8upoqjd.png
Hania jest mega ślicznie :)
 
Mi się podobaja imiona dla chłopców : Błażej, Miłosz, Ignacy...
A dla dziewczynek:
Aniela, Jagoda, Blanka i Helenka
 
Najbardziej podoba mi się Ignacy = płomienny, ognisty.
Wiesz, że ma swój odpowiednik wśród imion słowiańskich? Jest nim Żegota, dziś imię to jest kojarzona zupełnie z czym innym i mało kto pamięta, że jest to imię.
 
Najbardziej podoba mi się Ignacy = płomienny, ognisty.
Wiesz, że ma swój odpowiednik wśród imion słowiańskich? Jest nim Żegota, dziś imię to jest kojarzona zupełnie z czym innym i mało kto pamięta, że jest to imię.

Zegota - Piękne :-)

Zapomniałam że z dziewczynkowych podoba mi się jeszcze Ida i Kalinka
 
Dziewczyna a co myślicie o imieniu Stella? Nie jest zbyt wydumane? Zawsze mi się podobało. Ma w sobie jakąś tajemnicę i dyskretny blask, może brzmi to górnolotnie, ale tak mi się kojarzy. Tylko nie wiem, czy w ogóle a języku polskim to imię funkcjonuje.
 
reklama
Jestem i ja :-)
Dziewczynka Kornelia
Chłopak Rafał
Ha mam roczną córeczkę Kornelię jeszcze zastanalwialismy sie nad Melanią, teraz jak jestem w ciazy tez nam się Mela podoba tylko chyba za podobne do siebie te imiona. Mąż zakochany w imieniu Iwanka ja nie bardzo :p . Dla chłopca Julian? Mysle że jeszcze 4 razy nam się zmieni :-)
 
Do góry