reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona

M@gda

Moderatorka
Dołączył(a)
19 Luty 2017
Postów
8 481
Hej, uwielbiam ten temat.

Jak rodzice dali/dadzą na imię swoim dzieciom i dlaczego.
Ciekawa też jestem jak koncepcja imienia będzie ewoluowała wśród Grudniowych mam 2017, jakie imiona będą najpopularniejsze.

Zapraszam do wpisywania.
 
reklama
Uwielbiam nietypowe imiona! Mnie samą zawsze drażniło, że jak ktoś zawołał Magda, to pzrynajmniej 3 się odwracały.

Imiona dla dziewczynki, które mi się podobają (nie wykluczam dopisania czegoś później):
Żywia (słowiańska bogini płodności), Eulalia, Eleonora, Honorata

Imiona dla chłopca, które mi się podobają (nie wykluczam dopisania czegoś później):
Albin (po dziadku), Ambroży (mężowi się bardzo podoba), Andrzej (w obu rodzinach Andrzejów jest kilku, więc "tradycyjnie")
 
Mi za to bardzo podobają się stare imiona . Mój pierwszy syn to Franciszek Tadeusz. Jak teraz będzie syn to albo Antonii albo Stanisław. Dziewczynka Antonina. Już się przeniosłam na wątek @M@gda :)

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to zacznę :) Chłopiec Maks już postanowione! Dziewczynka to większy problem. Tak krążymy między Laurą albo Nadią, ale nie jesteśmy jeszcze przekonani do żadnego :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Coraz bardziej popularne robi się to imię, w zeszłym roku, 2 moich znajomych nadał tak dzieciom na imię. Mnie forma Maksiu mało się podoba, ale zakochałam się jak jedni skracają Maksymiliana Makusiem!
 
Mi za to bardzo podobają się stare imiona . Mój pierwszy syn to Franciszek Tadeusz. Jak teraz będzie syn to albo Antonii albo Stanisław. Dziewczynka Antonina. Już się przeniosłam na wątek @M@gda :)

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Imiona naszych dziadków wracają do łask i przestają być "wsiowe". Podoba mi się ten trend.
 
Coraz bardziej popularne robi się to imię, w zeszłym roku, 2 moich znajomych nadał tak dzieciom na imię. Mnie forma Maksiu mało się podoba, ale zakochałam się jak jedni skracają Maksymiliana Makusiem!
Haha też fajnie :) wyjdzie w praniu jak będziemy mówić, a może tym razem się nie przyda... :)
 
reklama
U nas jak będzie dziewczynka to napewno na drugie Będzie miała Halinka. Ponieważ tydzień przed tym zanim dowiedziałam się o ciąży zmarła babcia Mojego męża babcia Halinka. I sadzimy że zrobiła miejsce dla naszej fasolki. A żyła 96lat
 
Do góry