reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

imiona

reklama
Rozwiązania
0
Hej,ja mam w domu laure honorate,antosie łucje i karolinke nadie,obecnie sama sie zastanawiam nad imionami bo nie znam jeszcze plci,ale posobaja mi sie takie jak bianka,blanka,bernadetta,balbina,a dla chlopca fryderyk,beniamin,miron

Dorotea.

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Pierwszy synek dostal imiona: Michał Roch.
Teraz czekamy na Stasia, chyba, ze lekarz sie pomylił to wtedy bedzie Ewcia :)

JustMe55

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
No to my musimy teraz wybrać coś męskiego i w miarę uniwersalnego: Massimiliano (Max), Antonio (Antek), Filippo (Filip) ? Nie wiem... Podoba mi się jeszcze Leonardo- ale 2 znajomych ma synków Leo, Alessio i Angelino- ale nie ma polskich odpowiedników... no więc myślimy.

KaroLinda

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
a do Leo, Alessio sa odpowiedniki - Leonard, Aleks (tez Aleksander).

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry