reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona

w domu mam Marcela i Filipa
dla kolejnego chłopaka rozważamy Julian. mnie się jeszcze bardzo podoba Mikołaj, Leon, Kornel, Miłosz, Daniel (ale mąż stawia opór :D)
Bruno, Eryk, Ernest, Borys, Maksym, Aleksander, Nikodem, Natan, Aleksy też mi się podobają, ale z różnych względów odrzuciliśmy (zdrobnienia, nie pasują do nazwiska, imion braci)

dla dziewczynki miałam na liście Matyldę, Milenę, Alicję, Paulinę. podoba mi się jeszcze Laura, Emma, Wiktoria, Rozalia, Pola

wśród znajomych i rodziny są:
dziewczynki: Julia, Hania, Paulina, Ania, Jagoda, Zuzanna, Amelia, Lila, Emilia, Maria, Helena, Natalia
chłopcy: Piotr, Patryk, Marcin, Krzysztof, Antoni, Filip, Miłosz, Maurycy, Anatol, Michał, Bruno, Feliks, Wojciech, Dominik, Wiktor, Adam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Podczytalam imiona : U nas chłopcy to Tomasz , Jakub, i teraz będzie Maciej

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
W domu mamy już Zosię i Helenkę. Córeczka byłabym Jadzia, bo by pasowała do reszty: Zocha, Hela i Jaga ;)

Będzie chłopiec, więc zastanawiamy się nad Mieszkiem, ale ja nie jestem do końca przekonana. Kolejny typ to Rysiek.
 
Ale na być Jakub czy Kuba? Bo to roznica[emoji5] i nas w kościele był chrzest w wakacje i dziecko nazwali właśnie KUBA.

TERMIN PORODU:: 31.05.2018

Jakub :) bo Kuba to będzie problemowe w urzędzie, szkole itp. znam przypadek gdzie dziewczynka ma na imię Magda a i tak w szkole jej piszą Magdalena i ciągle musi robić poprawki.
 
A jeśli chodzi o rodzinę i przyjaciół to z imion dla :
chłopców - Franek, Mikołaj, Dominik, Marcel, Adrian, Daniel, Maciej, Andrzej, Bartosz
dziewczynki - Emilia, Marika, Zosia, Alicja

takie się pojawiają :)
 
Grześ:)

Łucja
Martyna

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
My przy pierwszym dziecku chcieliśmy Mikołaja lub Wiktora, ale urodziła się Anna ;)
Przy drugim chcieliśmy Marię, urodził się Piotr ;)
Teraz w rachubę wchodza dla dziewczynki Maria, dla chłopca Konrad, Leon, Aleksander

W rodzinie mamy bardzo wiele dzieci.. Poczynając od moich sióstr, których ma cztery ;p
jest Aleksandra i Tomasz
Nikodem i Miłosz
Patrycja i Paweł
Jan

Najbliższe kuzynostwo ma Robert, Maciej, Zuzanna x5 conajmniej.., Wojciech x2, Julia, Mateusz, Adam, Hanna, Karol, Szymon, Jakub, Antoni, Antonina, Tomasz, Wiktoria, Patryk, Tymek, Franek, Fryderyk, Gabriel coś w tym stylu ;p
 
My będziemy mieć Igora.
Dziewczynka miała być Nina, ale chłopak na 100 pro, wiec nie ma rozkminki.


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
jeśli kogoś interesuje to wklejam najpopularniejsze imiona w 2017(w nawiasie liczba nadań)

1. w Warszawie :

Julia (835), Zofia (820), Zuzanna (657), Hanna (648), Alicja (644), Maja (586), Maria (582), Natalia (496), Aleksandra (476) i Helena (464).
Jan (1121), Antoni (785), Jakub (756), Franciszek (674), Aleksander (658), Stanisław (641), Mikołaj (540), Adam (526), Szymon (506) i Wojciech (487).

2. w Białymstoku:
Zofia, Aleksandra, Julia, Zuzanna, Hanna
Jakub, Jan, Aleksander, Antoni i Szymon

3. w Krakowie:
Julia , Zuzanna
Jan, Jakub

4. W Lublinie:
Zuzanna (209), Alicja (186) i Julia (185), Zofia, Hanna, Aleksandra
Antoni (270), Szymon (188), Jakub (181), Franciszek, Jan, Wojciech.

5. w Zielonej Górze:
Zuzanna (52), Maja (48) i Zofia (44), Hanna (43), Julia (40), Laura (31), Lena (30) i Wiktoria (30)
Antoni (51), Jakub (50), Szymon (37), Jan (36), Mikołaj (35), Franciszek (33), Filip (32), Alan (30).

6. w Płocku

Antoni, Szymon , Jakub, Adam, Jan
Julia, Zofia, Lena, Alicja , Zuzanna, Maja

7. w Chorzowie

Szymon, Filip, Jakub, Wojciech, Piotr, Mikołaj, Igor, Jan, Kacpier i Maksymilian
Lena, Alicja, Julia, Maja, Emilia, Laura, Zuzanna, Zofia, Hanna i Amelia


 
Ostatnia edycja:
Do góry