reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Imionka dla maluszków

Frezja

Fan(ka)
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Czy zastanawiacie się już nad imieniem dle maluszka?
My już dawno wybraliśmy ;D dla dziewczynki- Nicola
a dla chłopczyka - Brayan
Podawajcie swoje propozycje.

reklama

Doxa

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Frezja, a sprawdzałaś czy z taką pisownią zarejestrują dziecko w Urzędzie? Ja gdzieś czytałam, że przy takich imionach spolszczają pisownię.

Nasze typy (jak narazie, jeszcz pewnie się kilka razy nam zmieni ;)) dziewczynka - Natalka; Chłopczyk - tu gorzej, ostatnio stanęło na Oliwier Michał.

Frezja

Fan(ka)
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Jeszcze nie sprawdziliśmy tego w urzędzie ale będziemy musieli to zrobić.

ANIA 22

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
MY RÓWNIEŻ WYBRALIŚMY JUŻ IMIONA DLA DZIEWCZYNKI NIE BYŁO PROBLEMU JULIA,A DLA CHŁOPCA MUSIELIŚMY IŚĆ NA KOMPROMIS I USTALILIŚMY ŻE BĘDZIE MARCEL.ALE SŁYSZAŁAM ,ŻE NIEKTÓRE PARY ZMIENIAJĄ IMIĘ W DZIEŃ URODZIN. ;)

Kasia74

Pażdziernikowa Mama 2005
Miasto
Chorzów
Rozwiązania
0
My dla dziwczynki wybralismy imię Julia( właściwie to moja córka miała tu decydujący głos), natomiast dla chłopca jeszcze nie mamy

*syla*

kobieta pracująca...
Miasto
Warszawa-Raszyn
Rozwiązania
0
Ale fajnie będzie dużo Julii. Ja też obstawiłam Julkę, ale mam wrażenie że jest tam chłopczyk. Może Kuba???

mała26

Październikowa mama 2005
Rozwiązania
0
A u nas będzie Zuzia albo Filipek! :)

kika77

Rozwiązania
0
dziewczynka to Julia Patrycja, a chłopczyk to Jakub

reklama

klementynka

Rozwiązania
0
Ja mam już Kubę, całkiem miły z niego chłopak, mam też Malinkę, a teraz mam problem, bo jakoś nie możemy się pogodzić, Hania mi chodzi po głowie, a mój miły opętany jest Olgierdem :)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry