reklama

Imionka dla maluszków

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2005' rozpoczęty przez Frezja, 16 Maj 2005.

1. Frezja

Frezja Fan(ka)

Czy zastanawiacie się już nad imieniem dle maluszka?
    My już dawno wybraliśmy ;D dla dziewczynki- Nicola
    a dla chłopczyka - Brayan
    Podawajcie swoje propozycje.

2. Doxa

Doxa Fanka BB :)

Frezja, a sprawdzałaś czy z taką pisownią zarejestrują dziecko w Urzędzie? Ja gdzieś czytałam, że przy takich imionach spolszczają pisownię.

Nasze typy (jak narazie, jeszcz pewnie się kilka razy nam zmieni ;)) dziewczynka - Natalka; Chłopczyk - tu gorzej, ostatnio stanęło na Oliwier Michał.

3. reklama
  4. Frezja

Frezja Fan(ka)

Jeszcze nie sprawdziliśmy tego w urzędzie ale będziemy musieli to zrobić.

5. kaszu27

kaszu27 Październikowa mamusia

My wybraliśmy dla chłopca Patryk Marek ale prawdopodobnie noszę w brzuszku dziewczynkę, która nazywała się będzie Laura Zofia.

6. ANIA 22

ANIA 22 Zaciekawiona BB

MY RÓWNIEŻ WYBRALIŚMY JUŻ IMIONA DLA DZIEWCZYNKI NIE BYŁO PROBLEMU JULIA,A DLA CHŁOPCA MUSIELIŚMY IŚĆ NA KOMPROMIS I USTALILIŚMY ŻE BĘDZIE MARCEL.ALE SŁYSZAŁAM ,ŻE NIEKTÓRE PARY ZMIENIAJĄ IMIĘ W DZIEŃ URODZIN. ;)

7. Kasia74

Kasia74 Pażdziernikowa Mama 2005

My dla dziwczynki wybralismy imię Julia( właściwie to moja córka miała tu decydujący głos), natomiast dla chłopca jeszcze nie mamy

8. *syla*

*syla* kobieta pracująca...

Ale fajnie będzie dużo Julii. Ja też obstawiłam Julkę, ale mam wrażenie że jest tam chłopczyk. Może Kuba???

9. mała26

mała26 Październikowa mama 2005

A u nas będzie Zuzia albo Filipek! :)

10. reklama
  11. kika77

kika77 Fanka BB :)

dziewczynka to Julia Patrycja, a chłopczyk to Jakub

12. klementynka

klementynka Fanka BB :)

Ja mam już Kubę, całkiem miły z niego chłopak, mam też Malinkę, a teraz mam problem, bo jakoś nie możemy się pogodzić, Hania mi chodzi po głowie, a mój miły opętany jest Olgierdem :)

Poleć forum