reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imionka dla maluszków

Frezja

Fan(ka)
Miasto
Śląsk
Czy zastanawiacie się już nad imieniem dle maluszka?
My już dawno wybraliśmy ;D dla dziewczynki- Nicola
a dla chłopczyka - Brayan
Podawajcie swoje propozycje.

reklama

Doxa

Fanka BB :)
Frezja, a sprawdzałaś czy z taką pisownią zarejestrują dziecko w Urzędzie? Ja gdzieś czytałam, że przy takich imionach spolszczają pisownię.

Nasze typy (jak narazie, jeszcz pewnie się kilka razy nam zmieni ;)) dziewczynka - Natalka; Chłopczyk - tu gorzej, ostatnio stanęło na Oliwier Michał.

ANIA 22

Zaciekawiona BB
MY RÓWNIEŻ WYBRALIŚMY JUŻ IMIONA DLA DZIEWCZYNKI NIE BYŁO PROBLEMU JULIA,A DLA CHŁOPCA MUSIELIŚMY IŚĆ NA KOMPROMIS I USTALILIŚMY ŻE BĘDZIE MARCEL.ALE SŁYSZAŁAM ,ŻE NIEKTÓRE PARY ZMIENIAJĄ IMIĘ W DZIEŃ URODZIN. ;)

Kasia74

Pażdziernikowa Mama 2005
Miasto
Chorzów
My dla dziwczynki wybralismy imię Julia( właściwie to moja córka miała tu decydujący głos), natomiast dla chłopca jeszcze nie mamy

reklama

klementynka

Fanka BB :)
Ja mam już Kubę, całkiem miły z niego chłopak, mam też Malinkę, a teraz mam problem, bo jakoś nie możemy się pogodzić, Hania mi chodzi po głowie, a mój miły opętany jest Olgierdem :)

Do góry