reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imionka dla maluszków

ja sobie wymiślilam
dla chłopca - Krystian... i tu sie mój niemąż zgodził,
dla dziewczynki - Lidia (nie przeszło) lub Kalina... i tu, jak usłyszal wczoraj, to sie zaczął ze mnie naśmiewać, że może bym poszła rodzić na Plac Czerwony... ale sam to nie umiał powiedzieć jakie ma propozycje... skończyło się awanturą i moim wieelkim płaczem... i polazł dziad do pracy - na szczęście... ;)
... a dziś, do rany przyłóż.... no i zobaczymy co wydumał, ale ja już i mam w planach ćwiczenie asrtywności niezależnie co wymysli... ;)
 
reklama
Teddy ;D ale się ubawiłam.
Ale z tymi chopami to tak jest, zdenerwują i sobie idą. Może to i dobrze bo inaczej to awantura na 4 fajerki. A asertywności nigdy nie zawiele ;)
Mój się nie odzywa bo jeśli chodzi o imię dla pierworodnego to on był górą, teraz moja kolej. Jak nie Julka to będzie Kuba.
 
słuchajcie... no nie wytrzymam... siem wziął i zgodził... co więcej, dziś mu się Kala podoba... :)

posadziłam go przy stronce z imionami, usiadłam obok i kazałam wybierać... niech się mundrala wykaże inwencją... no i się wykazał...

na kilka propozycji zareagowałam tak, że jakby wzrok mogł zabijać to byłby conajmniej ciężko ranny, ale kilka wypisaliśmy takich, gdzie nie miala bym nic przeciw... np. Dagmara
... ale jak tak zaczął czytać i analizować... to stwierdził, że jednak będzie Kalina i już sie z tym imieniem oswoił... zwierz jeden... ;)

teraz tylko czekamy do 10.06 na USG... :)
 
Kiedy nie wiedzieliśmy co nosze w brzuchu, to dla dziewczynki wybraliśmy imię Tatiana, (mój mąż jest entuzjastą rosyjskiej kultury,córka ma na imię Aleksandra Natasza, a miałabyć Tamarą, bój był straszny i to na tydzień przed porodem), teraz gdy wiemy już,że to chłopiec ja bym chciała bardzo IWO, lub MACIEJ, ale boję się, że mój mąż znowu będzie walczył o np. Borysa, czy Iwana. Na razie taktownie milczy. Wiem, że to cisza, przed burzą.
p.s. Dla tych Mamuś, które jeszcze nie mają imienia dla dziewczynki, podaję moje imię które wymyśliłam 5 lat temu dla mojej Córki (Pola lub Antosia).
Pozdrowienia
 
Julia dla dziewczynki a Filipek dla chłopczyka ale w poniedziałek mysle ze wtedy już bedzie wiadomo :-)))))
 
reklama
U mnie się ułożyła dzidzia tak że schowała to co ma między nóżkami. Lekarz powiedział że nie jest pewny ale CHYBA chłopczyk. CHYBA to się łódka na wodzie, a ja nadal nic nie wiem. Może to ma być niespodzianka.
Wszyscy mi mówią że wyglądam na chłopaka więc tak przyjmuję ;)
 
Do góry