reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imionka dla maluszków

Wiesz ja bardzo lubie rzadkie imiona, takze sadze jak tobei sie podoba to czemu nie, pozniej mozesz zalowac ze takiego nei dalas.
 
reklama
Maciek cały czas w rezerwie. Jak zaszłam w ciążę, to cały czas myślałam o Wiktorze. Oli sie podoba! Nadal mi się po głowie błąka Wiktorek, ale boję się, że im bardzie oryginalne imię damy chłopcu, tym gorzj dla Niego. Na chłopaku to suchej nitki nie zostawią, a dziewczynka, będzie uchodzić za indywidualistkę. Nie wiem dobrz, że jeszcze całe 4 miesiące!
 
A u mnie to jest tak, że ja rodzę a mężuś "chrzci" :D Jest zwolennikiem imion raczej tradycyjnych (historia to jego jedna z wielu pasji) więc pierworodna córcia jest Elunia (bo podobno wszystkie Elżbiety to wielkie kobiety z mocnym charakterem) Patrycja (to mój skromny dodatek). Teraz prawdopodobnie będzie druga córcia więc ma być Magdalena Wiktoria - jeszcze nie uzasadnił dlaczego :D Dla chłopca od zawsze było imię Michał, ale że drugie dzieciątko, które straciłam to prawdopodobnie był chłopiec, więc Michał już jest - w niebie :)
 
Damaris,

Z historią to róznie bywało, a imiona nadawane po wielkich tego świata, może i mają uzasadnienie, ale tak naprawdę trudno powiedzieć, co to byli za ludzie, bo prywatnie nic o nich nie wiemy. Tylko tyle, że oficjalnie mieli charyzmę.
 
Cześć!!a ja mam już wybrane imionka dla dzidziusia:)jak bedzie chłopczyk to będzie Michał Karolek a jak dziewczynka Wiktoria Róża(po mojej prababci Róża,której mi bardzo brakuje :(rok temu zmarła)Ale wiecie same po sobie że jeszcze decyzje o imionach moge zmienić do października :)Może mi się spodoba jakieś inne :)ale chciałabym aby była to dziewczynka,bo w mojej rodzinie jest dużo facetów :DJeszcze niewiem co będe miała ale mam cichą nadzieję,że dziewczynka ;DKażdy mi mówi,żestrasznie się zmieniam po twarzy ;D
 
Patrycja,

Będę miała teraz drugie dziecko (chłopca) i za każdym razem zmieniałam się na twarzy, rysy robią sie mocniejsze u kobiet w ciąży ( rozejrzyj się), to ze względu na magazynowanie wody (między innymi. Także trudno chyba określić czy po twarzy widać chłopca, czy dziewczynkę. Spróbuj się zastanowić i co intuicja mówi? Ja z Olą wiedziałam, że to ONA od początku. Przy drugim czułam chłopca, ale chciałam druga dziewczynkę :)

Samotna mama, kto to powiedział? Nawet jeżeli teraz Jesteś sama, to całe życie przed Tobą. A kobiety w ciąży wilokrotnie przyciągają jak magnes, niektóre osobniki! :laugh:
 
U nas na razie jeszcze nic nie jest ustalone na 100%  ;) ;D Pewnie w 9 mcu dopiero ustalimy, bo nie możemy się zdecydowac. Ja byłabym za Natalią ( bo mamy dziewczynkę w moim brzusiu  ;D ), mężowi podoba się natomiast Natasza, Natalia nie , bo mu się z Kukulską zle kojarzy i kiedy go przekonuje, to śpiewa mi "Puszek okruszek"  :mad: No i pewnie ani jedno ani drugie nie przejdzie 100% głosów ;) ;D
 
My dla chlopca wybralismy Sebastian (po moim braciszku i szwagrze :) ::) a dla dziewczynki - to zastanawiamy sie jeszcze, ale moze Gabriela ::) :) Aniolek kochany ::) :)
 
reklama

Hej ja chyba noszę w brzuchu dzięwczynkę a na imię dam jej Wiktoria, gdyż imię spodobało mi się już dawno temu gdy nawet nie myślałam o dzieciach . A jeśli w moim brzuszku jest chłopczyk to nie mam wyboru co do imienia bo je mąż wybiera ale z tego co mi mówił to chyba będzie Adam :p
 
Do góry