reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imionka dla Naszych POCIECH :)

A

Anulka198424

Gość
Może to za wcześnei ale mozemy podzielic sie imionkami dla naszych malenstw:)
Ja zdradze ze dla coreczki mysle nad Michalina, Emilia a synkowi hmm wiecej opcji Gracjan,Jakub,Igor
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No więc tak imie to dla mnie duzy dylemat mam juz Pauline i Wiktora więc gdyby była dziewczynka chciałabym dać Zuzanna,Hanna,Lilianna ...oczywiście dwa pierwsze nie podobają się mojemu męzowi o trzecim nie wie:-) a dla syna hmmmm nic mi do głowy nie przychodzi.Ale na szczęście mamy jeszcze dużo czasu ;-)
 
My już kiedyś wybraliśmy wspólnie że dla dziewczynki Zuzanna, chociaż mi podoba się jeszcze Kinga, Marta, Oliwia. Dla chłopca ja mam mnóstwo pomysłów ale jeszcze nie miałabym wybrać, m.in. Aleksander, Mikołaj, Igor, Szymon, Julian. Na szczęście jak mówisz mamy jeszcze dużo czasu.
 
My juz mamy Agnieszke i Sebastiana. Trzecie chciałabym nazwać Antoś albo Antosia, ale mężowi się nie podoba. Więc albo go przekonam albo czeka nas jeszcze wymyślanie ;) Podoba mi się jeszcze Tomek i Milena ale na razie siedzę cicho, żeby i tego małż nie odrzucił ;)
 
Zawsze dla mnie najpiękniejszym imieniem dla dziewczynki było Ania. Mój mąż niestety nie zgadza się na Anię, bo jego siostra ma tak na imię :( Ostatnio bardzo mi się spodobało imię Natasza, ale jeszcze nie wiem. Dla chłopca może Szymon? Hm...
 
witam! my mamy wybrane po 3 dla dziewczynki (Lilka, Kalinka, Miłka) i tyle samo dla chłopca (Franuś, Sylwek i Ksawery) no i chyba jak przyjdzie czas, to będziemy losować:) pozdrawiam

 
ja gdzies juz pisalam na ten temat ze mi sie podoba strasznie Nicole, Nadia a dla chlopca Nataniel, Nicolas tylko trzeba to przedyskutowac z moim, bo na dziewczynki sie zgadza ale na chlopca nie :D ale jeszcze sporo czasu mi zostalo na namowienie go do tych imionek hehe
 
reklama
Tak was czytam, my wczoraj zaczeliśmy gadać o imionach i ja chciałam dla dziewczynki Maja, Zosia, Nina, a dla chłopca <tak czujemy ze bedzie> maż chce po tatusiu Antoś, a ja chce Gabryś ale maż też mówi ze to od mojej mamy hehe i zadno z tych nie bedzie pewnie ech... a myslimy nad Mikołajem bo 1 usg bylo w mikołajki.... hehe moze Marcel... sami jeszcze nie wiem ale jak pisza koleżanki mamy duzooo czasu jeszcze. Dodam ze mój maż chce taki epolskie typowe bo mi się podoba Natan... ale mąż nie krzyczy.. wiec... długa droga przed nami.. hehe Pwoodzonka!
 
Do góry