reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imionka dla Naszych POCIECH :)

Corin ja bym mojemu nie dała wybrac imienia no tak powiesz egoistka z niej,ale mój chiał dać Stanisław :( jak będzie chłopczyk a mi sie z dziadkami kojarzy takie imię :( więc dzis zapytalam czy takie mu sie podobają Michalina tak ale z tym Olkiem jakoś nie jest przekonany :| za to ja w 100% jestem przekonana,że takie bym dać mogła :d majluj ja też po dwa ale drugie będa po dziadkach imiona tak mój T ustalilł zanim zaszłam w ciążę.... kurde na lody mnie wzięło :D Męża kolga z pracy ma syna dał na imię Wenancjusz :|
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nasze dzieci też maja po dwa imiona, syn drugie ma po mężu ;) Dumny chodził jak paw jak mu to zaproponowałam :D
A córa ma imię, które dla niej wyśnilam jak bylam w pierwszej ciąży. Do dzis pamiętam ten sen. Był niesamowity...
Teraz zastanawiamy sie czy nie dać tylko jednego...
 
orchidea, imnie Michalina polecam hehe.. Moja córcia tak ma i nie narzeka, a mozliwości zdrobnienia jest mnóstwo.. Jak sie zdenerwuje to mówie do niej Micha:)

Jak teraz będzie dziewuszka to pewnie będzie Blanka. Mój jakos tak niechętnie do tego imienia podchodzi, ale co tam! Przekonam go:)
Dla chlopca mam więcej propozycji, i pewnie nie szybko się zdecyduję!
 
olivia bardzo ładnie i nie ma problemu zeby je wymówic np. po angielsku, własnie fajnie jest tez pomyslec o tym, zeby imie dosc proste było do wymowienia w innym jezyku..a niech w dorosłosci dzidek zapragnie mieszkac i pracowac za granicą
:)
Racja, dlatego nazwalismy synka Adam. Teraz tez chcemy cos bardziej uniwersalnego. Poki co stanelo na Alicji (choc ja trace przekonanie ze wzgledu na rosnaca popularnosc) i Piotrze. Pozyjemy, zobaczymy.;-) Imie musi byc dodatkowo krotkie, bo mamy 10-literowe nazwisko.;-)

Też mi sie dobrze Milena kojarzy, ale on twierdzi że to imię samo w sobie brzmi jak zrobnienie, a jak bedzie chciał powiedzieć Milenko to bedzie już za słodko....
Mozna zdrabniac na Mila, Milka. Moze to meza przekona, bo imie bardzo ladne, Weronika, Wera, Werka, Weronka tez.:-)
 
moje na dzien dzisiejszy imiona o ktorych myslalam to chlopiec Olivier a dziewczynka Neomi
no zobaczymy jak to wyjdzie napewno bedzie dzidzia miala dwa imiona a druge napewno po meza ojcu ktory umarl 17 lat temu Roy a dziewczynka po mojej babci Helena

ale to dopiero 15 tydz ciazy jeszcze daleko i moze mi sie wszytsko zmienic
 
reklama
ja drugie imie mam po juz zmarlej babci ktora miala urodziny w ten dzienkiedy ja, czyli 22.12 Czyli jestem Magdalena Krystyna.Jak tu w hiszpanii mnie wywoluje lekarz to mowi Magdalena Krystyna(jako nazwisko) bo oni maja dwa nazwiska i imie. heh
 
Do góry