reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

implant antykoncepcyjny

też zaczęłam go rozważać, najpierw myślałam o Mirenie ale jakoś trochę czuję dyskomfort żeby coś tam zakładać. Choć też mnie nie pokoi że środki te są uznawana przez niektórych za wczesnoporonne.
 
reklama
Moj gin twierdzi ze w przypadku srodkow hormonalnych dochodzi do zahamowania owulacji wiec nie sa to srodki wczesnoporonne. Inaczej się ma sprawa z wkladka miedziana. Tu uwaza bez 2 zdan ze ma działanie wczesnoporonne

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się nie zastanawiałam jeszcze nad tym a z hormonalną antykoncepcją mam w ogóle od niedawna styczność, dostałam vines na poczatek i podobno jak będę dobrze je znosiła to mogę rozważać też inne metody, na razie wszystko gra, aż się sama dziwię że można mieć normalne krwawienie 3-4 dni a nie po 7-9
 
Jeśli mi się wyjasni sprawa z wątroba to zakładam implant. Póki co ze względu na cholestaze w ciąży mam zakaz na hormony

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podbijam temat. Niedługo rodzę drugie dziecko i nie planuje kolejnych. Poważnie myśle nad implantem. Jest ktoś kto stosuje i sobie chwali?
 
Z antykoncepcją bywa rożnie trzeba dobrze dobrać,ja wkładki stosować nie mogę bo jestem alergikiem.Więc biorę pigułki,belarę i jak najbardziej mi służą.Mam pełną ochronę przed niechcianą ciążą, PMS nie jest już tak dokuczliwe i miesiączki o wiele krótsze co bardzo mnie cieszy.
 
Do góry