reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Implantacja zarodka czy nie?

Dołączył(a)
22 Czerwiec 2018
Postów
4
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Ostatnia miesiączkę miałam 27.05, cykle
mam 30 dniowe. Przytulanki z niespodzianka były 10.06. Bardzo bym chciała tej ciazy wiec z niepokoju wykonałam bete w środę, która dała wynik 0.100- czyli ciazy brak i dziś ja powtórzyłam, wynik bez zmian. Badanie wykonywałam do południa. Popołudniem miałam lekki ból podbrzusza (nieco słabszy niż miesiączkowy) no i po wizycie w toalecie na papierku zauważyłam nie mała
ilość czegoś przypominającego krew, jednak było to bardziej różowe :).. myślicie, ze to przyspieszona miesiączka z jakiś przyczyn? Czy mogę mieć jeszcze nadzieje?
 
reklama
Przy takim czasie i takiej wartości bety niestety nie liczylabym na ciaze. Z implantacja 12 dni po współżyciu raczej troszke dlugo- skoro wypatrujesz ciazy to ja bym się skupiła na testach owulacyjnych zeby wiedziec kiedy jest ten moment. Zycze jednak zeby sie powiodło.
 
Oczywiście, że może być to implantacja, która występuje 6-12 dni od zapłodnienia...a zapłodnienie nie musiało być w dniu stosunku.
Ja w ciąży miałam plamienie implatacyjne 14 dni po stosunku.
Ale niestety może to być oznaka zbliżającej się miesiączki
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Ostatnia miesiączkę miałam 27.05, cykle
mam 30 dniowe. Przytulanki z niespodzianka były 10.06. Bardzo bym chciała tej ciazy wiec z niepokoju wykonałam bete w środę, która dała wynik 0.100- czyli ciazy brak i dziś ja powtórzyłam, wynik bez zmian. Badanie wykonywałam do południa. Popołudniem miałam lekki ból podbrzusza (nieco słabszy niż miesiączkowy) no i po wizycie w toalecie na papierku zauważyłam nie mała
ilość czegoś przypominającego krew, jednak było to bardziej różowe :).. myślicie, ze to przyspieszona miesiączka z jakiś przyczyn? Czy mogę mieć jeszcze nadzieje?
Moja beta na 1.5 tyg przed tym jak okazalo sie ze jestem w ciazy tez tak wygladala ;) przesunela sie owulacja i tak rozbieżność pomiedzy terminem porodu z om a usg to 2 tygodnie;) wiec tak jak pisza dziewczyny obserwuj wszystko;)
 
reklama
U mnie przy owulacji 18dc plamienie implantacyjne (odrobina żywej krwi na papierze ze śluzem) było jednorazowo 25dc - betę robiłam 29dc i była pozytywna - 36,1. Cykle miałam 27-31 dniowe.
 
Do góry