reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Implantacja zarodka

Dołączył(a)
23 Luty 2021
Postów
11
Witam wszystkie Kobietki chciała bym się zapytać was jak wyglądała u was implantacja zarodka ? Jak przebiegała ?✌️✌️✌️ Moja historia ze tak to nazwę zaczęła się od tego ze poszłam do apteki chciałam kupić test ciążowy pani z apteki doradziła żebym kupiła owulacyjny ze zawsze wychodzi w ciąży pozytywny a wiec posłuchałam jej i rzeczywiście ku mojemu zdziwieniu od kilku dni je robiłam i wychodziły bardzo pozytywne skończyłam dziś ostatni test byłam pewna ze coś się dzieje w moim organizmie.. po południu (dzień spodziewanej miesiączki) zaczęłam krwawić (zwykła czerwona krew bez skrzepów jak na pierwszy dziś miesiączki )przeszukiwałam forum może to implantacja ale już się pogubiłam dlatego potrzebuje waszej pomocy 💁🏼‍♀️💁🏼‍♀️💁🏼‍♀️💁🏼‍♀️Dodam ze od jakiś 4 dni odczuwam kłucie w jajnikach naprzemienne i kłucie na środku podbrzusza 😫A może któraś tak miała bardzo proszę o pomoc
 
reklama
Pierwsze słyszę żeby farmaceuta w aptece zamiast testu ciążowego sprzedał owulacyjne twierdząc że jest lepszy do wykrywania ciąży. Test ciążowy, a owulacyjne to dwa różne testy i służą do dwóch różnych rzeczy. Jeżeli pojawiła się krew jak na miesiączkę w dniu spodziewanej miesiączki to obstawialabym miesiączkę. Jeżeli to się nie rozkręci na okres to Dla wszelkiej własnej pewności zrób test ciążowy albo betę.
 
Pierwsze słyszę żeby farmaceuta w aptece zamiast testu ciążowego sprzedał owulacyjne twierdząc że jest lepszy do wykrywania ciąży. Test ciążowy, a owulacyjne to dwa różne testy i służą do dwóch różnych rzeczy. Jeżeli pojawiła się krew jak na miesiączkę w dniu spodziewanej miesiączki to obstawialabym miesiączkę. Jeżeli to się nie rozkręci na okres to Dla wszelkiej własnej pewności zrób test ciążowy albo betę.
Ja tez była zdziwiona ale uwierzyłam jej na słowo bo pomyślałam ze przecież zna 🥺 Dziękuje 🙂
 
U mnie nie było jako tako objawów, ale kilka dni przed terminem okresu miałam kłucie jajnika, w którym była owulacja. A tak na marginesie to robiłam test owulacyjny w ciąży i wyszedł negatywny także to nieprawda co farmaceutka mówiła, no chyba, że mój przypadek był wyjątkiem.
 
Witam dołączę do wątku u mnie też taka dziwna sytuacja okres spóźniał się 8 dni po czym okres (chyba) bo 2 dni i koniec. 3 dzień nawet niteczki krwi. Czy to mogła być implantacja ?
 
reklama
U mnie nie było jako tako objawów, ale kilka dni przed terminem okresu miałam kłucie jajnika, w którym była owulacja. A tak na marginesie to robiłam test owulacyjny w ciąży i wyszedł negatywny także to nieprawda co farmaceutka mówiła, no chyba, że mój przypadek był wyjątkiem.
I pomyśleć ze się tak bardzo ucieszyliśmy z mężem ze się udało ...😢 .Mnie nadal kłują jajniki i podbrzusze krwawienie ustało zobaczę jutro może cud się stanie i jednak ustanie 🥰🥰
 
Do góry