reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Implantacja zarodka

reklama
😳😳😳😳😳 OMG🙄 testy owu zamiast ciążowego? Serio?
Testy owulacyjne po owulacji mogą wychodzić pozytywne do samego okresu. Okres nie musi być co cykl taki sam. Może być bardziej skąpy bez skrzepów, może zaczynać się plamieniem lub nim kończyć. Spóźniony okres zazwyczaj jest wynikiem późniejszej owulacji, a nie implementacji. Krwawienia implantacyjnego doświadcza jakieś 20% kobiet. Jest to bardzo rzadkie. Najczęściej przebiega to bez objawów. Kłucie jajnika to nie objaw ciąży, może być po prostu zwykłym objawem okresu.
Nigdy nie zrozumiem jak dorosłe kobiety mogą aż tak działać po omacku.
 
😳😳😳😳😳 OMG🙄 testy owu zamiast ciążowego? Serio?
Testy owulacyjne po owulacji mogą wychodzić pozytywne do samego okresu. Okres nie musi być co cykl taki sam. Może być bardziej skąpy bez skrzepów, może zaczynać się plamieniem lub nim kończyć. Spóźniony okres zazwyczaj jest wynikiem późniejszej owulacji, a nie implementacji. Krwawienia implantacyjnego doświadcza jakieś 20% kobiet. Jest to bardzo rzadkie. Najczęściej przebiega to bez objawów. Kłucie jajnika to nie objaw ciąży, może być po prostu zwykłym objawem okresu.
Nigdy nie zrozumiem jak dorosłe kobiety mogą aż tak działać po omacku.
Rozumiem i wiem ze kłucie jajnika to nie objaw ciąży to może być jedynie objaw zachodzących zmian w organizmie 🙂. Sama byłam w szoku ze aptekarka doradziła testy owulacyjne wiesz idziesz do specjalisty powiedzmy ze ufasz ze zna się lepiej ....
 
Rozumiem i wiem ze kłucie jajnika to nie objaw ciąży to może być jedynie objaw zachodzących zmian w organizmie [emoji846]. Sama byłam w szoku ze aptekarka doradziła testy owulacyjne wiesz idziesz do specjalisty powiedzmy ze ufasz ze zna się lepiej ....

Ja tam bez doradzania bym wziela do sprawdzenia ciąży test, który w nazwie jest do tego przeznaczony [emoji2368] okres mogłaś mieć krótszy bo na przykład endo mogło być słabiutkie.
 
Ja tam bez doradzania bym wziela do sprawdzenia ciąży test, który w nazwie jest do tego przeznaczony [emoji2368] okres mogłaś mieć krótszy bo na przykład endo mogło być słabiutkie.
Myśle ze teraz już nie będę testami testować Poczekam do jutra zobaczymy czy się rozkręci jeśli nie to pójdę na badanie krwi ❤️
 
reklama
Do góry