reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Implantacja zarodka

Nigdy bym nie wpadła na to żeby testem owulacyjnym sprawdzać ciążę
Tym bardziej, że wiele dziewczyn pisało, że testy owulacyjne często mijają się z prawdą :D a Pani z apteki wpadła na takie coś [emoji2358]
Chociaż ja jakiś czas temu kupowałam w aptece testy ciążowe i mówię do Pani proszę takie o czułości 10 (mlU/ml) a ona do mnie, że nie wie o co mi chodzi bo pierwszy raz słyszy żeby testy miały jakąś czułość [emoji81] dała klilka i kazała sobie wybrać [emoji2358]
 
reklama
Nigdy bym nie wpadła na to żeby testem owulacyjnym sprawdzać ciążę
Tym bardziej, że wiele dziewczyn pisało, że testy owulacyjne często mijają się z prawdą :D a Pani z apteki wpadła na takie coś [emoji2358]
Chociaż ja jakiś czas temu kupowałam w aptece testy ciążowe i mówię do Pani proszę takie o czułości 10 (mlU/ml) a ona do mnie, że nie wie o co mi chodzi bo pierwszy raz słyszy żeby testy miały jakąś czułość [emoji81] dała klilka i kazała sobie wybrać [emoji2358]

Dlatego ja zamawiam z neta [emoji23] w mojej aptece i tak nie mają czulszych i same pinki, a wiem czego szukam, nie musze z nikim rozmawiać i dyskutować na ten temat - klik i do koszyka [emoji2]
 
W cudzysłowiu specjalista [emoji28] W tym przypadku pani nie miała żadnej wiedzy

Kochana jak nie wiesz ze należy użyć testu ciążowego do sprawdzenia ciąży to lepiej odstaw seks na ten moment [emoji6] Pani w aptece dała ciała, ale Ty tez [emoji2368] jak idę po tabletki na ból głowy to nie dam sobie wcisnąć nospy albo żelu rozgrzewającego [emoji2368]
 
Zupełnie tego nie rozumiem. Dałaś sobie wcisnąć testy owulacyjne, zamiast testu ciążowego. Przecież sama nazwa wskazuje, który jest do czego. Jeżeli to nie jest wymyślone wytłumaczenie i faktycznie ta sytuacja miała miejsce, to na twoim miejscu złożyłbym na tą Panią skargę. Bo następnym razem zamiast tabletek na gardło wciśnie komuś lek na przeczyszczenie.
Kłucie jajnika czy podbrzusza to nie są objawy ciąży, tym bardziej, że podejrzewasz implantację. Objawy ciąży występują dopiero po zagnieżdżeniu. I to, że wcześniej tak nie miałaś nie jest wyznacznikiem zupełnie niczego. Cykl miesięczny jest zależny od wielu czynników tj. stres, leki, infekcje i inne. Więc nie ma tu w ogóle mowy o stwierdzeniu "zawsze" czy "nigdy". Zrób test tylko tym razem ciążowy, a najlepiej betę. Chociaż wg mnie to zaczęła się po prostu zwykła miesiączka.
 
Test owulacyjny zamiast ciążowego to hit hitów, faktycznie wypadałoby "pani farmaceutce" co nieco wytłumaczyć...
Wygląda na to, że dostałaś normalny okres, ale żeby się upewnić, musisz zrobić test CIĄŻOWY, a najlepiej oznaczyć betę.
 
Kochana jak nie wiesz ze należy użyć testu ciążowego do sprawdzenia ciąży to lepiej odstaw seks na ten moment [emoji6] Pani w aptece dała ciała, ale Ty tez [emoji2368] jak idę po tabletki na ból głowy to nie dam sobie wcisnąć nospy albo żelu rozgrzewającego [emoji2368]
Oczywiście ze wiem ... No cóż mam lekcje na przyszłość ZAMYKAM TEMAT
 
reklama
Do góry