reklama

Imprezy, koncerty dla dzieci i dla mam

Temat na forum 'Mamy z Holandii' rozpoczęty przez Iguana_, 26 Czerwiec 2012.

1. Iguana_

Iguana_ Fanka BB :)

Zakładam wątek, w którym możecie podzielić się informacjami o zbliżających się ciekawych wydarzeniach typu koncert, impreza itd. Wydarzenia nie muszą jedynie być skierowanie dla dzieci, ale także dla mam, które chcą od dzieci na chwilę odpocząć;-)

Na początek podaję info dla dzieci i mam z Hagi oraz Rijswijk:

27 czerwca (środa) Feestelijke Opening CJG Escamp- festyn dla dzieci (w programie: klauni, teatrzyk kukiełkowy, rodeo, gry, zabawy, balony itp.).
    Otwarcie 13:30, oficjalne otwarcie 14:00, impreza trwa do 16:00.
    Miejsce: Centrum Jeugd & Gezin - Laan van Wateringseveld 392, 2548CJ Den Haag
    Cena: Free!
    Więcej info:
    CJG Den Haag Feestelijke opening CJG-Escamp -
    CJG Den Haag Centrum Jeugd & Gezin Escamp -

28 czerwca Teatrzyk kukiełkowy dla dzieci
    - Wijkpoppentheater "Koos en kleppie kontenah"
    1-wszy występ 15:00-16:00
    2-gi występ 16:15-17:15
    Miejsce: Panamaplein - Den Haag
    Cena: Free!
    (Teatrzyk również da występ podczas festynu 27 czerwca).
    Więcej info:
    Wijk Poppen Theater

2. Sencilla

Sencilla mama Marysi,Tosi,Liljanki

ooo jaki fajny watek :)

3. reklama
  4. Iguana_

Ostatnia edycja: 27 Czerwiec 2012
  5. Iguana_

Warsztaty dla rodziców i dzieci w Hadze
    (w języku holenderskim)

czwartek 4 października

miejsce: CJG Escamp Wateringse veld
    Laan van Wateringse Veld 392, Den Haag

09:30 porady dla rodziców jak czytać książki dzieciom
    10:30 porady dla rodziców jak czytać książki dzieciom
    11:00 czytanie książek dla dzieci przez Els McCormick

Więcej info: Margo v.d. Salm - St. MOOI
    tel: 070-323 10 77
    mail: m.vandersalm@stichtingmooi.nl
    Workshop voorlezen op do 4 okt a.s. van 9.00 - 11.00 uur - Stichting MOOI

Ostatnia edycja: 24 Wrzesień 2012
  6. Iguana_

7. Nayaa

Nayaa Fanka BB :)

W Amsterdamie bodajże co 2 tygodnie czy 3 organizowane są spotkania w PPK (PolishKidzKlub)
    Z reguły są organizowane zajęcia tematyczne. O jesieni już było,halloween, mikołajki.Następne spotkanie 12 stycznia.
    539482_107628389391019_1821419696_n.jpg
    " Ustalilismy ze zajecia beda odbywac sie co 3 tyg. i sa przeznaczone dla dzieci w wieku 2-7 max. 10 lat. Maksymalna liczba dzieci 8-10.

Przed kazdym spotkaniem wymieniamy sie pomyslami i planujemy zajecia. Jeden z rodzicow jest odpowiedzialny za prowadzenie zajec a dwojka rodzicow potrzebna jest do opieki i pomocy przy dzieciach.

Zajecia:

13:45 spotykamy sie na placu zabaw, dzieci moga pozegnac sie z rodzicami i wchodzimy na sale

14:00 Dzieci siadaja przy stole, prowadzacy zajecia zapoznaje dzieci z celem zajec

14:30 zajecia rozpoczynaja sie. Nie moga one trwac wiecej niz 45 - 60 min. Dzieci w tym czasie nie moga wychodzic na plac zabaw. Mniejsze dzieci moga bawic sie na sali jesli nie chca brac udzialu w zajeciach.

15:30 zakonczenie zajec, czas na przekaske i picie

15:30 – 16:00 dzieci wychodza na dwor. O 15:45 moga przychodzic rodzice. Na terenie placu zabaw mozna bawic sie do godz. 19 w czasie lata a do godz. 17 w czasie zimy"
    Miejsce : BSO Bilderdijkpark 10.
    Cena: 10 euro za godzinę (nie wiadomo jak po nowym roku) czyli generalnie 20 euro

http://www.facebook.com/polish.kidzklub.9?ref=ts&fref=ts <--fanpage na facebooku.

Znajoma prowadza tam swojego synka i generalnie jest bardzo zadowolona. Kiedyś w rozmowie stwierdziła,że trochę rzadko bo faktycznie jeśli jest się z dzieckiem 24/7 to te 2 godzinki raz na 3 tygodnie to czasami mało,ale dzieci frajdę mają :)

Ostatnia edycja: 11 Grudzień 2012
  8. Sencilla

Sencilla mama Marysi,Tosi,Liljanki

a ja tez zapraszam na kreatywne warsztaty w Hoorn :) dla zainteresowanych polecam grupe na facebooku Workshop Factory :)

9. ewelinaskowron

ewelinaskowron Początkująca w BB

A ja znalazłam wyszukiwarkę wydarzeń kulturowych dla dzieci, rewelacyjna sprawa, sprawdźcie sami :)
    Link do: Atrakcje kulturalne dla dzieci - Pozytywka.com

Już nie trzeba więcej szukać po jakichś stronach miasta, tylko od razu wyszukuje nam dane wydarzenia po wpisaniu lokalizacji i daty. Jak dla mnie bomba :)

10. reklama

Poleć forum