reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imprezy okolicznościowe - gdzie warto organizować i jak z kosztami??

Ja zawsze korzystam z usług Pałacu Brzezina !! :) Zaczynając od wesela, później chrzest dziecka, a teraz komunia :) jesteśmy bardzo zżyci z tym miejscem... jest godne polecenia :)
 
reklama
Takie imprezy organizuje w restauracji. Wystarczająco dużo zamieszania jest w domu w związku z przygotowaniem by jeszcze organizować imprezę w domu. Zazwyczaj korzystam z restauracji Orbita we Wrocławiu. Jest sprawdzona. Serwują dobre jedzonko. Obsługa miął i sprawna i potrafią urządzić sale w odpowiednim klimacie.
 
no tak , zapomniałam napisać jaka lokalizacja :zawstydzona/y:

mieszkamy na Zaporoskiej - chrzest w kościele K. Boromeusza na Kruczej..
ideałem było by coś fajnego w okolicach :happy:

jenyy, strasznie drogo to wychodzi...


z tego co się zorientowałam do tej pory w tym kosciele chrzci się "hurtowo" w kazdą 3 niedzielę miesiąca..takze nie bardzo jest możliwość negocjacji daty ..

chociaż ....kto wie
Może zapytajcie się czy można ochrzcić np w sobotę na wieczornej mszy. Co prawda nie jestem z Twojej okolicy , ale warto zapytać . My nasze dziewczyny chrzcilismy w sobotę i to fajna opcja. I jeżeli być wtedy robiła w knajpie imprezę to można negocjować menu żeby urwać coś na cenie , bo po co wieczorem pełny obiad jak wystarczy jakieś danie na gorąco, tort do kawy i zimna płyta plus napoje
 
Ja też ostatnio organizowałam chrzciny w Orbicie. Bardzo jestem zadowolona. Miła i pomocna obsługa świetne jedzenie i ładna klimatyczna sala bankietowa. Świetnie gotują i serwują pyszne potrawy. Jak najbardziej można ich polecić.
 
Nasze rodzinne imprezy najczęściej urządzamy w sali bankietowej Aldan w Jaroszowcu. Sprawdzone miejsce i sprawdzeni ludzie. Pani Kasia świetnie zarządza tym lokalem. Zna się na rzeczy i zawsze dopilnuje by impreza była na odpowiednim poziomie. DO tego pyszne jedzenie i fajna okolica.
 
My organizowaliśmy chrzciny w zajeździe u Georga. Bardzo miły właściciel super przygotował imprezę. Ładny lokal, dobre jedzenie i dobra obsługa.
 
reklama
Bardzo ładnie zorganizowali nam chrzciny w restauracji Orbita na ul Wejherowskiej. Serwowali pyszne jedzonko. Ładnie przygotowali salę, piękne nakrycia. Po prostu smacznie i elegancko.
 
Do góry