reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imprezy okolicznościowe - gdzie warto organizować i jak z kosztami??

jak będę w sklepie to wezmę ulotkę pod domem mamy taki mały sklepik, w którym sprzedają gotowe obiady, to wezmę namiary i zapytasz co i jak bo wiem ze u nich zależy od wielkości zamówienia. pierogi mi smakowąły i gołąbki innych rzeczy nie kupowałam :-) więc nie wiem

ooo super:-) w takim razie czekam na info:-)
 
reklama
ja wlasnie tez szukam lokalu an chrzciny, ktore odbeda sie za 3 tygodnie, wiec juz tuz tuz i wszedzie kurcze strasznie drogo :/ najblizej mnie na ul. Krakowskiej jest restauracja Balkon- super wystroj, elegancko, ale ceny :/ sam obiad od osoby 65zl jak chcesz do tego ciasta to juz 90zl Ci wychodzi :/ paranoja... orientowalam sie tez w Rucoli na Jagodnie ale tam podobnie 90zl za osobe... to juz chyba taniej zamowic stolik na tyle i tyle osob i zamowic poprostu obiad.. wyjdzie 500zl czy mniej a nie 2000zl....
 
Ja we Wrześniu organizowałam chrzciny w restauracji Swojskie Jadło na Mińskiej na Muchoborze. Mieliśmy blisko bo my z Nowego Dworu. Jakbym chciała rezerwować od osoby to ceny były od 65-90 jak dla mnie to dość drogo biorąc pod uwagę że chcieliśmy tam spędzić góra 3 godziny, chodziło głównie o obiad. Na spotkaniu właściciel zaproponował nam po prostu rezerwację stołu u nas było tylko 11osób więc się zgodził, powiedział że jakby było więcej osób to już w grę wchodzi tylko "od osoby". Tak więc przyszliśmy stolik czekał, obsługa naprawdę miła i sprawna. Każdy dostał kartę i wybierał to na co miał ochotę a na deser kawa, herbata + tort który sama mogłam przynieść ale właściciel proponuje że może też to załatwić.
Lokal ma też osobną salę taką małą ale wydaje mi się że proponują ją już przy większej liczbie osób.
Tak więc jestem zadowolona.
A co do kosztów to wyszło ok.40 złoty od osoby. Jedzenie naprawdę dobre i porcje ogromne:)
 
Ja robilam chrzciny w barze Anda na uliczy Paderewskiego (na terenie stadionu Olimpijskiego). Bieszkam na Biskupinie, wiec zalezalo mi, zeby lokal byl w miare blisko domu i kosciola. Niestety ceny oferowane przez restauracje (90zl +) przekraczaly moj budzet zdecydowalismy sie na bar i bylam bardzo zadowolona. Pyszne jedzonko w przystepnej cenie, ciasta trzeba przyniesc we wlasnym zakresie. Bylo ok 15 osob, w tym dwoje dzieci.
 
Szukam sprawdzonego miejsca na urodziny dla dziecka (8 lat). Impreza na ok. 15-16 osób.
Sale zabaw z kulkami, "dmuchańcami" i innymi zjeżdżalniami raczej odpadają, bo dzieci się tam szybko nudzą a po za tym każde biegnie w inną stronę.
W Czekoladziarni byliśmy ale wrażenia takie sobie. Ciekawe urodziny tematyczne organizowało kiedyś Bajkowe Biuro ale teraz robią tylko imprezy wyjazdowe.

Liczę na Wasze sprawdzone propozycje - najlepiej miejsc gdzie byliście właśnie na urodzinach tematycznych.
 
Polecam MILUDY na ul. Legnickiej. Córka była tam na urodzinach i nie może się już doczekać swoich urodzin :)
Robią imprezy typowo tematyczne, na ogromnej ścianie wyświetlane są z rzutnika obrazy, filmiki, prezentacje w temacie imprezy, animatorka prowadzi wszystkie zabawy, dzieci się poprzebierały i bawiły się super - co ważne przez całą imprezę.
 
reklama
Do góry